Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Gorący terkot silnika w mojej Kia Picanto

Opieka w dobrych warunkach wydaje się być ważnym wymogiem dla prawie każdego, ponieważ wszyscy jesteśmy zależni od naszych samochodów, niezależnie od tego, czy chodzi o wyjazd do pracy, czy podróż osobistą. Kiedy więc zidentyfikujemy coś innego w naszej Kia Picanto, logicznie rzecz biorąc, prawdopodobnie zadajemy sobie pytania. Jeśli w twoim przypadku to twoje silnik, który grzechocze, gdy jest gorący w Twojej Kia Picanto, trafiłeś na dobrą stronę. Rozumiemy, że jest to powtarzający się problem, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć skoncentrowaną stronę z treścią, aby umożliwić Ci uporanie się z tym problemem. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się komplikacjom związanym z hydraulicznymi popychaczami i zaworami, następnie komplikacjom związanym ze spalaniem, a na koniec przyjrzymy się grzechotaniu silnika, gdy jest gorący z powodu problemów związanych z dolnym silnikiem.

Grzechotanie silnika w mojej Kia Picanto na gorąco z powodu popychaczy hydraulicznych

Jeśli zauważysz, że silnik Twojej Kia Picanto jest rozgrzany, a ten dźwięk jest emitowany w górnej części silnika, oznacza to, że dochodzi do niego z głowicy cylindrów i towarzyszących jej elementów. Istnieją dwie możliwe przyczyny grzechotania gorącego silnika w Kia Picanto. Albo popychacze hydrauliczne, zwykle z powodu ich wadliwy system „hydraulicznego doganiania”, który będzie słyszeć te odgłosy klikania, często na gorąco, a nie na zimno. W przeciwnym razie winna jest gra wahaczy lub ich stan zużycia. W takim przypadku zastanów się nad ich wymianą.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Kia Picanto ?

Silnik mojej Kii Picanto wydaje z siebie grzechoczący dźwięk, gdy jest gorący z powodu problemów ze spalaniem

Druga opcja, jeśli masz wrażenie, że stukanie gorącego silnika jest związane ze spalaniem twojego silnika, istnieją trzy możliwe przyczyny tego. Możliwe, że twój czas nie jest zsynchronizowany oraz że nie zarządza synchronizacją różnych elementów silnika w celu promowania dobrego spalania. I na koniec, najbardziej klasyczny powód pochodzi z twojego Wtryskiwacze, które są zatkane lub uszkodzone. Nie wahaj się i udaj się do swojego warsztatu naprawczego, aby mógł sprawdzić część, która wydaje się być źródłem gorącego kliknięcia Twojego silnika w Twojej Kia Picanto.

Silnik mojej Kia Picanto grzechocze przyczyna problemu w dolnej części silnika

Na koniec, jeśli rozpoznałeś miejsce, z którego pochodzi twój silnik, który w Kia Picanto grzechocze, który pochodzi z dolnego silnika, może to oznaczać, że korbowody lub sworznie tłokowe są pochodzenia. W obu przypadkach zagrożeniem na dłuższą metę jest awaria silnika. Te dwie naprawy są szczególnie skomplikowane i większość mechaników doradzi wymianę silnika w Twojej Kia Picanto. W każdym razie nie czekaj, kiedy zauważysz taki problem, pozwoli ci to przygotować się do zbliżającej się dużej naprawy lub w najlepszym przypadku znaleźć bardziej przystępną opcję, zamiast znaleźć się w obliczu awarii z powodu grzechotania silnika gdy jest gorąco, a końcowym rezultatem jest awaria silnika, gdy wracasz do domu z pracy. Nie wahaj się zajrzeć do naszego katalogu części do Twojego samochodu, które pomogą Ci rozwiązać inne problemy lub dowiedzieć się więcej o Twojej Kia Picanto.

Weiterlesen:
Jak złożyć tylną kanapę w mojej Kia Picanto 3?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Kia Picanto, spójrz na kategorię Kia Picanto.

Ссылка на основную публикацию