Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Audi A3 nie działa Audi A3

Nowsze samochody mają coraz bardziej imponującą liczbę funkcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o bluetooth, aby cieszyć się muzyką w telefonie, WiFi, aby utrzymać połączenie z Internetem, czy wbudowany GPS, producenci pojazdów silnikowych nie przestali nas zaskakiwać. W tym artykule skupimy się na bardzo wartościowej opcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie zadziała. Prawdę mówiąc, pomożemy ci rozwiązać problemy z GPS, który nie działa już w Audi A3 . Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak działa GPS pojazdu silnikowego, a następnie dlaczego GPS Audi A3 nie działa? I wreszcie, jak to rozwiązać.

Jak działa GPS Audi A3?

Przed odkryciem dlaczego GPS Twojego Audi A3 już nie działa , najpierw sprawdzimy, jak to działa, abyś mógł poznać wszystkie części samochodowe tego artykułu.

Znamy teraz wszystkie GPS na smartfonach, które znacznie pomagają nam w codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich najważniejszych funkcji:

 • GPS w Audi A3 działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, wykorzystują sieć satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację położenia urządzenia GPS i dostarczają w ten sposób dokładnych informacji o położeniu Twojego Audi A3. Aby uzyskać dokładne informacje, wymagane jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy znajdujesz się na obszarach bez dostępu do morza lub na obszarach górskich.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS pojazdu silnikowego będzie dokładniejszy i skuteczniejszy niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Audi A3 ?

Dlaczego GPS w moim Audi A3 już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim Audi A3 . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł odkryć wyjaśnienie tego, że Twój GPS już nie działa:

 • GPS mojego Audi A3 nie odbiera już sygnału: Jeśli masz problemy z odbiorem sygnału GPS w swoim Audi A3, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, prawdopodobnie masz problem z anteną. Tak naprawdę to antena zadba o poprawę pokazu Twojego GPS. Możliwe, że cierpiałeś na błąd z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z 2000 roku, później opiszemy, jak go rozwiązać.
 • GPS mojego Audi A3 podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojego Audi A3 podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo możliwe, że masz problem z mapą, w rzeczywistości sieć dróg regularnie się zmienia i jest możliwe, że Twoja kartografia nie jest aktualny.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli twój ekran GPS zawiesza się, zawiesza się lub nie reaguje, prawie na pewno masz problem z elektrycznością lub błąd w systemie operacyjnym GPS twojego Audi A3.

  Jak rozwiązać GPS w Audi A3?

  Przechodzimy teraz do ostatniej części naszej treści, która pozwoli Ci napraw buggy GPS Twojego Audi A3 . Aby to osiągnąć, porozmawiamy kolejno o problemach, które założyliśmy w poprzedniej części i damy remedium na każdy z nich:

  • Problemy z odbiorem GPS Audi A3: Jeśli masz problemy z odbiorem, jeśli się powtarzają lub trwają, problem z pewnością będzie powodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, czyli antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie był narażony na wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli tak jest, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Audi A3 z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany sprzedawcom, jest to problem z oprogramowaniem, w rzeczywistości co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta nadeszła 6 kwietnia 2019 r. Wiele GPS starej generacji zakończył pracę. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Problemy z mapowaniem GPS Audi A3: W tej sytuacji, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego Audi A3, nie wahaj się zasięgnąć porady w naszej treści na ten temat, aby dowiedzieć się, jak postępować. Może to również naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, prawdopodobnie masz problem z elektrycznością . Sugerujemy sprawdzenie stanu bezpieczników. Jeśli to ekran Twojego Audi A3 już nie działa, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Audi A3, spójrz na kategorię Audi A3.

Ссылка на основную публикацию