Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Bmw Serie 1 nie działa Bmw Serie 1

Nowsze samochody zawierają coraz więcej spektakularnych funkcji. Jeśli jest to bluetooth do odtwarzania muzyki w telefonie, WiFi do podtrzymywania połączenia z internetem czy zintegrowany GPS, producenci samochodów nie skończą nas zaskakiwać. W tym artykule skupimy się na bardzo przydatnej funkcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie będzie działać. W rzeczywistości pomożemy ci to naprawić problemy z GPS, który nie działa już w Bmw Serie 1 . Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak działa GPS samochodu, a następnie dlaczego GPS Bmw Serie 1 nie działa? I wreszcie, jak to poprawić.

Jak działa GPS Bmw Serii 1?

Przed odkryciem dlaczego GPS Twojego Bmw Serie 1 już nie działa , najpierw sprawdzimy, jak to działa, abyś mógł poznać wszystkie części tego artykułu.

Znamy teraz wszystkie GPS w telefonach komórkowych, które bardzo nam pomagają w naszym codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich głównych funkcji:

 • GPS Bmw Serie 1 działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, wykorzystują sieć satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację pozycji urządzenia GPS, a tym samym dostarczają dokładnych informacji o położeniu Twojego Bmw Serie 1. Aby uzyskać dokładne informacje, konieczne jest jednoczesne przechwycenie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy jesteś w obszary śródlądowe lub górskie.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS samochodowy będzie dokładniejszy i skuteczniejszy niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Drgania zmiany biegów w serii Bmw 1 ?

Dlaczego GPS w moim Bmw Serii 1 już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim Bmw Serii 1 . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł odkryć wyjaśnienie tego, że Twój GPS już nie działa:

 • GPS mojego Bmw Serie 1 nie odbiera już sygnału: Jeśli masz komplikacje z odbiorem sygnału GPS w swoim Bmw Serie 1, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. W rzeczywistości to antena zadba o poprawę wyświetlania Twojego GPS. Możliwe, że doświadczyłeś błędu z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z roku 2000, później wyjaśnimy, jak to naprawić.
 • GPS mojego Bmw Serie 1 podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojego Bmw Serie 1 podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo możliwe, że masz problem z mapą, w rzeczywistości sieć dróg ciągle się zmienia i możliwe, że Twoja kartografia nie jest aktualny.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli twój ekran GPS zawiesza się, zawiesza się lub nie odpowiada, na pewno masz wpływ na problem elektryczny lub błąd w systemie operacyjnym GPS twojego Bmw Serie 1.

  Jak poprawić GPS w Bmw Serii 1?

  Przechodzimy teraz do ostatniej części treści naszego artykułu, która pozwoli Ci: napraw buggy GPS swojego Bmw Serii 1 . Aby to osiągnąć, porozmawiamy z kolei o komplikacjach, które znaleźliśmy w poprzedniej części i przedstawimy rozwiązanie każdego z nich:

  • Komplikacje odbioru GPS Bmw Seria 1: Jeśli masz komplikacje z odbiorem, czy to regularne, czy ciągłe, to niewątpliwie problem będzie wynikał z Twojego sprzętu odbiorczego, czyli anteny na dachu. Upewnij się więc, że nie był narażony na wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli taka jest okoliczność, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Bmw Serie 1 z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany sprzedawcom, jest to problem z oprogramowaniem, w rzeczywistości co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta nadeszła 6 kwietnia 2019 r. Wiele GPS starej generacji przestał działać. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy przejść do ustawień GPS i ręcznie zmienić datę.
  • Komplikacje mapowania GPS Bmw Serii 1: W tej sytuacji, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego Bmw Serie 1, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z treścią naszego artykułu na ten temat, aby zidentyfikować proces, którego należy się trzymać. Może to równie dobrze naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.

  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, prawie na pewno masz problem z elektrycznością . Radzimy sprawdzić stan bezpieczników. Jeśli to ekran Twojego Bmw Serie 1 już nie działa, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Aby odkryć więcej wskazówek na temat Bmw Serie 1, spójrz na kategorię Bmw Serie 1.

Ссылка на основную публикацию