Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS BMW X6 nie działa BMW X6

Nowsze pojazdy mają coraz bardziej spektakularną liczbę opcji. Jeśli jest to bluetooth do słuchania muzyki w telefonie, WiFi do podtrzymywania połączenia internetowego czy wbudowany GPS, producenci samochodów nie do końca nas zaskakują. W tym artykule skupimy się na bardzo praktycznej funkcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie zadziała. Prawdę mówiąc, pomożemy ci to naprawić problemy z GPS, który nie działa już w BMW X6 . Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jak działa GPS samochodu, a następnie dlaczego GPS BMW X6 nie działa? I wreszcie, jak to poprawić.

Jak działa GPS BMW X6?

Przed odkryciem dlaczego GPS Twojego BMW X6 już nie działa , najpierw przyjrzymy się jej działaniu, aby umożliwić zrozumienie wszystkich części tej strony z treścią.

Znamy teraz wszystkie GPS na smartfonach, które bardzo nam pomagają w naszym codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich najważniejszych funkcji:

 • GPS BMW X6 działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, korzystają z sieci satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację położenia urządzenia GPS, a tym samym dostarczają dokładnych informacji o położeniu Twojego BMW X6. Aby uzyskać dokładne informacje, wymagane jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy znajdujesz się na obszarach bez dostępu do morza lub na obszarach górskich.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS samochodowy będzie bardziej poprawny i skuteczny niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim BMW X6?

Dlaczego GPS w moim BMW X6 już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim BMW X6 . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł znaleźć wyjaśnienie tego, że Twój GPS już nie działa:

 • GPS mojego BMW X6 nie odbiera już sygnału: Jeśli masz problemy z odbiorem sygnału GPS w swoim BMW X6, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. Tak naprawdę to antena zadba o poprawę alertu GPS. Możliwe, że cierpiałeś z powodu błędu z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z roku 2000, później opiszemy, jak to naprawić.
 • GPS mojego BMW X6 podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojego BMW X6 podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo możliwe, że masz problem z mapą, oczywiście sieć dróg stale się rozwija i możliwe jest, że Twoja kartografia nie działa spotykać się z kimś.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli twój ekran GPS zawiesza się, zawiesza się lub nie odpowiada, prawie na pewno ma to wpływ na problem elektryczny lub błąd w systemie operacyjnym GPS twojego BMW X6.

  Jak poprawić GPS w BMW X6?

  Przechodzimy teraz do ostatniej części naszych wytycznych, która pozwoli Ci: napraw wadliwy GPS w swoim BMW X6 . Aby to osiągnąć, przejrzymy kolejno problemy, które zidentyfikowaliśmy w poprzedniej części i podamy rozwiązanie każdego z nich:

  • Problemy z odbiorem GPS BMW X6: Jeśli masz problemy z odbiorem, jeśli się powtarzają lub utrzymują się, problem z pewnością będzie powodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, czyli antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie został uszkodzony przez wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli tak jest, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS BMW X6 z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany sprzedawcom, jest to problem z oprogramowaniem, w rzeczywistości co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta nadeszła 6 kwietnia 2019 r. Wiele GPS starej generacji zakończył pracę. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Problemy z mapowaniem GPS BMW X6: W tym scenariuszu, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego BMW X6, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę z treścią na ten temat, aby dowiedzieć się, jak się trzymać. Może to równie dobrze naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, najprawdopodobniej masz problem z elektrycznością . Radzimy sprawdzić stan bezpieczników. Jeśli to ekran Twojego BMW X6 już nie działa, stworzyliśmy stronę z zawartością, która pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Więcej wskazówek dotyczących BMW X6 znajdziesz w kategorii BMW X6.

Ссылка на основную публикацию