Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Ford F 150 nie działa Ford F 150 

Nowsze pojazdy mają coraz bardziej imponującą liczbę funkcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o bluetooth do słuchania muzyki w telefonie, WiFi, aby utrzymać połączenie z Internetem, czy wbudowany GPS, producenci pojazdów silnikowych nie przestali nas zaskakiwać. W tym artykule skupimy się na bardzo przydatnej funkcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie działa. Rzeczywiście, pomożemy ci rozwiązać problemy z GPS, który nie działa już w Ford F 150  . Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak działa GPS pojazdu silnikowego, a następnie dlaczego GPS Ford F 150 nie działa? I wreszcie, jak to naprawić.

Jak działa GPS Ford F 150?

Przed odkryciem dlaczego GPS Twojego Ford F 150 już nie działa , najpierw przyjrzymy się jej działaniu, aby umożliwić zrozumienie wszystkich części tej strony z treścią.

Znamy teraz wszystkie GPS w telefonach komórkowych, które znacznie pomagają nam w codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich głównych funkcji:

 • GPS Ford F 150 działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, korzysta z sieci satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację położenia urządzenia GPS i dostarczają w ten sposób dokładnych informacji o położeniu Twojego Ford F 150 . Aby uzyskać dokładne informacje, konieczne jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy znajdujesz się na obszarach bez dostępu do morza lub w górach.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS pojazdu silnikowego będzie dokładniejszy i bardziej wydajny niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Ford F 150 ?

Dlaczego GPS w moim Ford F 150 już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim Ford F 150  . Jest ich niewiele, postaramy się wymienić je wszystkie, abyś mógł odkryć przyczynę, dla której Twój GPS już nie działa:

 • GPS mojego Ford F 150 nie odbiera już sygnału: Jeśli masz problemy z odbiorem sygnału GPS w swoim Ford F 150, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. Rzeczywiście, to antena zadba o poprawę sygnału Twojego GPS. Możliwe, że nabawiłeś się błędu z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z roku 2000, później opiszemy, jak to naprawić.
 • GPS mojego Ford F 150 podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojego Ford F 150 podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo prawdopodobne, że masz problem z mapą, w rzeczywistości sieć dróg regularnie się zmienia i jest możliwe, że Twoja kartografia jest nieaktualne.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli ekran Twojego GPS zawiesza się, zawiesza się lub nie odpowiada, najprawdopodobniej masz problem z elektrycznością lub błąd w systemie operacyjnym GPS Twojego Ford F 150.

  Jak naprawić GPS w Ford F 150 ?

  Przechodzimy teraz do ostatniego elementu naszych wytycznych, który pozwoli Ci: napraw buggy GPS Twojego Ford F 150  . Aby to zrobić, porozmawiamy z kolei o problemach, które ustaliliśmy w poprzednim komponencie i damy ci lekarstwo na każdy z nich:

  • Problemy z odbiorem GPS Ford F 150 : Jeśli masz problemy z odbiorem, jeśli się powtarzają lub trwają, problem będzie bezwzględnie powodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, tj. antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie został uszkodzony przez wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli tak jest, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Ford F 150 z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany dealerom samochodowym, jest to problem z oprogramowaniem, w rzeczywistości co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta nadeszła 6 kwietnia 2019 r. Wiele starej generacji GPS przestał działać. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Problemy z mapowaniem GPS Ford F 150: W tym scenariuszu, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego Ford F 150 , nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszej treści na ten temat, aby dowiedzieć się, jak postępować. Może to również naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, najprawdopodobniej masz problem z elektrycznością . Radzimy sprawdzić stan bezpieczników. Jeśli nie działa ekran Twojego Ford F 150, przygotowaliśmy stronę z zawartością, która pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Ford F 150, przejdź do naszej kategorii Ford F 150.

Ссылка на основную публикацию