Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Jeep Compass nie działa Jeep Compass

Nowsze samochody mają coraz bardziej imponującą liczbę funkcji. Jeśli jest to bluetooth do słuchania muzyki w telefonie, WiFi do podtrzymywania połączenia z internetem czy wbudowany GPS, producenci samochodów nie przestali nas zaskakiwać. W tym artykule skupimy się na bardzo korzystnej funkcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie będzie działać. W rzeczywistości pomożemy ci to naprawić problemy z GPS, który nie działa już w Jeep Compass . Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jak działa GPS pojazdu silnikowego, a następnie dlaczego GPS w Jeep Compass nie działa? I wreszcie, jak to rozwiązać.

Jak działa GPS Jeep Compass?

Przed odkryciem dlaczego GPS Twojego Jeep Compass już nie działa , najpierw przyjrzymy się, jak to działa, aby umożliwić Ci poznanie wszystkich części tej strony z treścią.

Znamy teraz wszystkie GPSy na smartfonach, które znacząco pomagają nam w codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich głównych cech:

 • GPS Jeep Compass działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, korzysta z sieci satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację pozycji urządzenia GPS, a tym samym dostarczają dokładnych informacji o położeniu Twojego Jeep Compass. Aby uzyskać dokładne informacje, wymagane jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy znajdujesz się na obszarach śródlądowych lub górskich.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS pojazdu samochodowego będzie bardziej poprawny i skuteczny niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Jeep Compass?

Dlaczego GPS w moim Jeep Compass już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim Jeep Compass . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł znaleźć wyjaśnienie, dlaczego Twój GPS już nie działa:

 • GPS mojego Jeepa Compassa nie odbiera już sygnału: Jeśli masz komplikacje z odbiorem sygnału GPS w swoim Jeep Compass, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. W rzeczywistości to antena zadba o poprawę alertu GPS. Możliwe, że przeżyłeś błąd z 6 kwietnia 2019, który dotyczy GPS z 2000 roku, później wyjaśnimy, jak go rozwiązać.
 • GPS mojego Jeepa Compassa podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS twojego Jeep Compass podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo prawdopodobne, że masz problem z mapowaniem, w rzeczywistości sieć dróg regularnie się zmienia i możliwe jest, że twoja kartografia jest nieaktualne.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli twój ekran GPS jest błędny, zawiesza się lub nie reaguje, prawdopodobnie masz wpływ na problem elektryczny lub błąd w systemie operacyjnym GPS twojego Jeep Compass.

  Jak rozwiązać GPS w Jeep Compass?

  Przechodzimy teraz do ostatniego elementu treści naszego artykułu, który pozwoli Ci: napraw wadliwy GPS twojego Jeep Compass . Aby to zrobić, porozmawiamy z kolei o komplikacjach, które znaleźliśmy w poprzednim komponencie i podamy rozwiązanie każdego z nich:

  • Komplikacje odbioru GPS Jeep Compass: Jeśli masz komplikacje z odbiorem, powtarzające się lub utrzymujące się, problem niewątpliwie będzie spowodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, czyli antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie został uszkodzony przez wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli tak jest, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Jeep Compass z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany dealerom, jest to problem z oprogramowaniem, w rzeczywistości co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta pojawiła się 6 kwietnia 2019 r. Wiele GPS starej generacji zakończył pracę. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Komplikacje mapowania GPS Jeep Compass: W takim przypadku, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego Jeepa Compassa, nie wahaj się zajrzeć na naszą stronę internetową na ten temat, aby dowiedzieć się, jak postępować. Równie dobrze może to naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, prawdopodobnie masz problem z elektrycznością . Zalecamy sprawdzenie stanu bezpieczników. Jeśli to ekran Twojego Jeepa Compassa już nie działa, przygotowaliśmy stronę z zawartością, która pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Jeep Compass, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Jeep Compass.

Ссылка на основную публикацию