Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Kia Forte nie działa Kia Forte

Nowsze samochody mają coraz bardziej imponującą liczbę opcji. Jeśli jest to bluetooth do słuchania muzyki w telefonie, WiFi do podtrzymywania połączenia internetowego lub zintegrowany GPS, producenci pojazdów silnikowych nie przestali nas zaskakiwać. W tym artykule skupimy się na bardzo korzystnej opcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie zadziała. W rzeczywistości pomożemy ci rozwiązać problemy z GPS, który nie działa już w Kia Forte . Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak działa GPS pojazdu silnikowego, a następnie dlaczego GPS Kia Forte nie działa? I wreszcie, jak to naprawić.

Jak działa GPS Kia Forte?

Przed zobaczeniem dlaczego GPS Twojej Kia Forte już nie działa , najpierw przyjrzymy się, jak działa, aby poznać wszystkie części tej zawartości.

Znamy teraz wszystkie GPS w telefonach komórkowych, które bardzo nam pomagają w naszym codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich głównych funkcji:

 • GPS Kia Forte działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, korzysta z sieci satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację pozycji urządzenia GPS, a tym samym dostarczają dokładnych informacji o położeniu Twojej Kia Forte. Aby uzyskać dokładne informacje, konieczne jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy jesteś na obszarach śródlądowych lub górskich.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS w pojazdach silnikowych będzie dokładniejszy i skuteczniejszy niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Kia Forte, co robić ?

Dlaczego GPS w mojej Kia Forte już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twojej Kia Forte . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł zlokalizować przyczynę, dla której Twój GPS przestał działać:

 • GPS mojej Kia Forte nie odbiera już sygnału: Jeśli masz problemy z odbiorem sygnału GPS w swojej Kia Forte, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. W rzeczywistości to antena zadba o poprawę alertu GPS. Możliwe, że cierpiałeś z powodu błędu z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z roku 2000, pokażemy Ci później, jak to naprawić.
 • GPS mojej Kia Forte podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojej Kia Forte podaje złe informacje i ma tendencję do gubienia się lub gubienia, jest bardzo prawdopodobne, że masz problem z mapą, w rzeczywistości sieć dróg ciągle się zmienia i możliwe, że Twoja kartografia nie działa spotykać się z kimś.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli ekran twojego GPS zawiesza się, zawiesza się lub nie odpowiada, prawdopodobnie masz problem z elektrycznością lub błąd w systemie operacyjnym twojego GPS Kia Forte.

  Jak naprawić GPS w Kia Forte?

  Przechodzimy teraz do ostatniej części naszych wytycznych, która pozwoli Ci: napraw wadliwy GPS w swojej Kia Forte . Aby to zrobić, przejrzymy po kolei problemy, które znaleźliśmy w poprzedniej części i podamy rozwiązanie każdego z nich:

  • Problemy z odbiorem GPS Kia Forte: Jeśli masz problemy z odbiorem, czy to regularne, czy ciągłe, problem będzie bezwzględnie powodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, czyli antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie był narażony na wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli tak jest, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Kia Forte z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany dealerom, jest to problem z oprogramowaniem, oczywiście co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a ta data nadeszła 6 kwietnia 2019 r., wiele GPS starej generacji zatrzymało się funkcjonowanie. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Problemy z mapowaniem GPS Kia Forte: W tej sytuacji, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojej Kia Forte, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszej treści na ten temat, aby dowiedzieć się, jak postępować. Może to również naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, prawie na pewno masz problem z elektrycznością . Sugerujemy sprawdzenie stanu bezpieczników. Jeśli to ekran Twojej Kia Forte już nie działa, przygotowaliśmy zawartość, która pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Kia Forte, przejdź do naszej kategorii Kia Forte.

Ссылка на основную публикацию