Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Mercedes Benz GLK nie działa Mercedes Benz GLK

Nowsze pojazdy zawierają coraz więcej funkcji. Jeśli jest to bluetooth do słuchania muzyki w telefonie, WiFi do podtrzymywania połączenia internetowego czy zintegrowany GPS, producenci samochodów nie przestali nas zaskakiwać. Dzisiaj skupimy się na bardzo wartościowej opcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie zadziała. Prawdę mówiąc, pomożemy ci to naprawić problemy z GPS, który nie działa już w Mercedes Benz GLK . Aby to osiągnąć, najpierw odkryjemy, jak działa GPS samochodu, a następnie dlaczego GPS Mercedes Benz GLK nie działa? I wreszcie, jak to rozwiązać.

Jak działa GPS Mercedes Benz GLK?

Przed zobaczeniem dlaczego GPS Twojego Mercedes Benz GLK już nie działa , najpierw przyjrzymy się, jak to działa, abyś mógł zapoznać się ze wszystkimi częściami tego artykułu.

Znamy teraz wszystkie GPS w telefonach komórkowych, które pomagają nam w codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich najważniejszych funkcji:

 • GPS Mercedes Benz GLK działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, wykorzystują sieć satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację pozycji urządzenia GPS, a tym samym dostarczają dokładnych informacji o położeniu Twojego Mercedes Benz GLK. Aby uzyskać dokładne informacje, wymagane jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy znajdujesz się na obszarach śródlądowych lub górskich.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby poprawić odbiór GPS. Dlatego GPS samochodowy będzie dokładniejszy i bardziej wydajny niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Jak uruchomić Mercedes Benz GLK?

Dlaczego GPS w moim Mercedes Benz GLK już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim Mercedes Benz GLK . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł zlokalizować przyczynę, dla której Twój GPS przestał działać:

 • GPS mojego Mercedesa GLK nie odbiera już sygnału: Jeśli masz problemy z odbiorem sygnału GPS w swoim Mercedes Benz GLK, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. Tak naprawdę to antena zadba o poprawę alertu GPS. Możliwe, że cierpiałeś na błąd z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z 2000 roku, później opiszemy, jak go rozwiązać.
 • GPS mojego Mercedesa GLK podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojego Mercedes Benz GLK podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo prawdopodobne, że masz problem z mapą, w rzeczywistości sieć dróg ciągle się zmienia i możliwe jest, że Twoja kartografia nie jest aktualny.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli ekran twojego GPS zawiesza się, zawiesza się lub nie reaguje, na pewno cierpisz na problem elektryczny lub błąd w systemie operacyjnym GPS twojego Mercedes Benz GLK.

  Jak rozwiązać GPS w Mercedes Benz GLK?

  Przechodzimy teraz do ostatniego elementu naszej zawartości, który pozwoli Ci napraw buggy GPS Twojego Mercedes Benz GLK . Aby to zrobić, porozmawiamy z kolei o komplikacjach, które określiliśmy w poprzednim komponencie i podamy rozwiązanie każdego z nich:

  • Komplikacje odbioru GPS Mercedes Benz GLK: Jeśli masz problemy z odbiorem, częste lub trwałe, problem będzie bezwzględnie powodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, tj. antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie został uszkodzony przez wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli taka jest okoliczność, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Mercedes Benz GLK z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany sprzedawcom, jest to problem z oprogramowaniem, rzeczywiście co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta nadeszła 6 kwietnia 2019 r., Wiele GPS starej generacji zatrzymało się pracujący. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Komplikacje mapowania GPS Mercedes Benz GLK: W takim przypadku, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego Mercedes Benz GLK, nie zastanawiaj się dwa razy, aby odwiedzić naszą stronę internetową w tej sprawie, aby dowiedzieć się, jak postępować. Może to również naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, najprawdopodobniej masz problem z elektrycznością . Radzimy sprawdzić stan bezpieczników. Jeśli to ekran Twojego Mercedes Benz GLK już nie działa, przygotowaliśmy artykuł, który pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Aby dowiedzieć się więcej o Mercedes Benz GLK, spójrz na kategorię Mercedes Benz GLK.

Ссылка на основную публикацию