Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

GPS Opel Insignia nie działa Opel Insignia

Nowsze pojazdy zawierają coraz bardziej spektakularną liczbę opcji. Niezależnie od tego, czy jest to bluetooth do słuchania muzyki w telefonie, WiFi do podtrzymywania połączenia internetowego, czy zintegrowany GPS, producenci pojazdów silnikowych nie przestali nas zaskakiwać. Dzisiaj skupimy się na bardzo skutecznej funkcji, która może Cię utrudnić, jeśli nie będzie działać. W rzeczywistości pomożemy ci rozwiązać problemy z GPS, który nie działa już w Oplu Insignia . Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jak działa GPS pojazdu silnikowego, a następnie dlaczego GPS Opla Insignii nie działa? I wreszcie, jak to rozwiązać.

Jak działa GPS Opel Insignia?

Przed zobaczeniem dlaczego GPS Twojego Opla Insignii już nie działa , najpierw sprawdzimy, jak to działa, abyś mógł odkryć wszystkie części tej zawartości.

Znamy teraz wszystkie GPS w smartfonach, które bardzo nam pomagają w naszym codziennym życiu, jednak nie zawsze wiemy, jak działają, oto lista ich najważniejszych funkcji:

 • GPS Opla Insignii działa jak wszystkie urządzenia wykorzystujące tę technologię, korzysta z sieci satelitów na orbicie okołoziemskiej (24 satelity na wysokości 20 000 km). Satelity te umożliwiają triangularyzację położenia urządzenia GPS, a tym samym dostarczają dokładnych informacji o położeniu Twojego Opla Insignia. Aby uzyskać dokładne informacje, wymagane jest jednoczesne przechwytywanie 4 satelitów, stąd błędy odbioru, gdy znajdujesz się na obszarach śródlądowych lub górskich.
 • Ekran odtwarzania i sterowanie dotykowe lub przyciskiem do interakcji i konfiguracji.
 • Użyj anteny radia, aby zoptymalizować odbiór GPS. Dlatego GPS pojazdu silnikowego będzie dokładniejszy i skuteczniejszy niż GPS w smartfonie.
Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Oplu Insignia?

Dlaczego GPS w moim Oplu Insignia już nie działa?

Teraz przejdziemy do Problemy z GPS w Twoim Oplu Insignia . Jest ich niewiele, postaramy się je wszystkie wymienić, abyś mógł znaleźć wyjaśnienie, dlaczego Twój GPS już nie działa:

 • GPS mojego Opla Insignii nie odbiera już sygnału: Jeśli masz problemy z odbiorem sygnału GPS w swoim Oplu Insignia, jeśli w ogóle nie odbierasz sygnału lub jeśli występują powtarzające się błędy, musisz mieć problem z anteną. W rzeczywistości to antena zadba o poprawę alertu GPS. Możliwe, że cierpiałeś na błąd z 6 kwietnia 2019 r., który dotyczy GPS z 2000 roku, później opiszemy, jak go rozwiązać.
 • GPS mojego Opla Insignii podaje mi złe informacje nawigacyjne: Jeśli GPS Twojego Opla Insignii podaje złe informacje i ma tendencję do zagubienia się lub zgubienia, jest bardzo prawdopodobne, że masz problem z mapą, w rzeczywistości sieć dróg stale się rozwija i możliwe jest, że Twoja kartografia nie jest aktualny.
 • Mój ekran GPS jest zawieszony: : Cóż, jeśli ekran Twojego GPS ulega błędom, zawiesza się lub nie odpowiada, prawie na pewno ma na Ciebie wpływ problem elektryczny lub błąd w systemie operacyjnym GPS Twojego Opla Insignii.

  Jak rozwiązać GPS w Oplu Insignia?

  Przechodzimy teraz do ostatniej części naszej strony z treścią, która pozwoli ci napraw wadliwy GPS w swoim Oplu Insignia . Aby to zrobić, porozmawiamy kolejno o problemach, które ustaliliśmy w poprzedniej części i przedstawimy rozwiązanie każdego z nich:

  • Problemy z odbiorem GPS Opel Insignia: Jeśli masz problemy z odbiorem, powtarzające się lub utrzymujące się, problem z pewnością będzie powodowany przez Twój sprzęt odbiorczy, czyli antenę na dachu. Upewnij się więc, że nie został uszkodzony przez wstrząsy, skręcenia lub inne uszkodzenia, jeśli tak jest, wymień go na nowy.
  • Błąd GPS Opel Insignia z 6 kwietnia 2019 r.: Ten błąd jest teraz dobrze znany dealerom samochodów, jest to problem z oprogramowaniem, w rzeczywistości co 20 lat pojawia się problem z zarządzaniem datą oprogramowania GPS, a data ta nadeszła 6 kwietnia 2019 r. Wiele GPS starej generacji przestał działać. Aby rozwiązać ten problem, po prostu przejdź do ustawień GPS i ręcznie zmień datę.
  • Problemy z mapowaniem GPS Opel Insignia: W tej sytuacji, jeśli Twój GPS podaje złe informacje, będziesz musiał zaktualizować GPS swojego Opla Insignii, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zasięgnąć porady w naszym artykule na ten temat, aby dowiedzieć się, jak się trzymać. Może to również naprawić niektóre błędy systemu operacyjnego.
  • Wreszcie, jeśli Twój GPS już się nie włącza, a ekran się zawiesza, prawdopodobnie masz problem z elektrycznością . Radzimy sprawdzić stan bezpieczników. Jeśli to ekran Twojego Opla Insignii już nie działa, przygotowaliśmy zawartość, która pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Opla Insignia, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Opel Insignia.

Ссылка на основную публикацию