Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

How to tow Subaru Impreza ?

Posiadanie samochodu pomaga, tylko pojazd to awaria… I niestety doskonale wiemy, że nawet najszczęśliwsi z nas rzadko kiedy przepadają. Niemniej jednak, pomiędzy pojazdem, który nie rusza rano, a awarią na autostradzie, wyniki będą zupełnie inne. Niemniej jednak Subaru Impreza, która nie prowadzi, jest trudna w przenoszeniu i jedynym rozwiązaniem jest często holowanie go do najbliższego warsztatu. W tej treści nauczymy Cię jak holować Subaru Impreza, przestrzegając przepisów i gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Aby to zrobić, najpierw zapoznamy się z zasadami, których należy przestrzegać podczas holowania Subaru Impreza, następnie jak holować Subaru Impreza samodzielnie, a na koniec najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalisty do holowania samochodu.

The rules to adhere to if you want to tow an Subaru Impreza

W rzeczywistości można holować samochód. Niemniej jednak, jeśli chcesz wejść do towing a Subaru Impreza będziesz musiał przestrzegać kilku prostych zasad. Przedstawiamy je poniżej:

 • Nie jeździj autostradami ani drogami ekspresowymi, ponieważ prędkość, z jaką będziesz holować Subaru Impreza, może stanowić zagrożenie dla Ciebie i innych użytkowników, jeśli zrobisz to na drodze ekspresowej.
 • Nie przekraczaj 25 km/h, musisz cały czas kontrolować oba samochody, duża prędkość nie pozwoli przewidzieć ewentualnych wyzwań, a holowany samochód może wjechać do pierwszego

  .

 • Ogranicz się do podróży na krótkich dystansach. Jeśli masz do przejechania kilkadziesiąt kilometrów, lepiej wezwać pomoc drogową.
 • Podczas holowania staraj się upewnić, że Subaru Impreza i holujący go samochód są odpowiednio ustawione, aby zachować świetne zachowanie.
 • Włącz światła ostrzegawcze w obu samochodach.
 • Jeśli holowane Subaru Impreza nie ma akumulatora, będziesz musiał użyć zdejmowanej płyty podłączonej do pierwszego samochodu, aby móc ostrzec kierowców za Tobą.
Weiterlesen:
Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Subaru Impreza ?

How to tow a Subaru Impreza by yourself

Teraz, kiedy się nauczyłeś the basic specifications for safely towing a Subaru Impreza, nauczymy Cię różnych metod, aby to zrobić:

 • Używaj tylko haka holowniczego do holowania Subaru Impreza, ponieważ liny, pasy lub inne produkty nie są odpowiednie i mogą jedynie grozić wypadkiem. Jeśli zaczep holowniczy jest elastyczny, ryzykujesz uderzenie w holujący samochód. Będzie lepiej kup hak holowniczy.

  .

 • You can use one of the three kinds existing tow bars to tow your Subaru Impreza, drążki teleskopowe (od 40 do 50 euro), drążki składane (30 do 100 euro) i drążki standardowe (30 do 40 euro).
 • Sprawdź, czy masz dwa zaczepy holownicze na samochodach, co pozwoli Ci połączyć je razem z hakiem holowniczym.
 • Sprawdź, czy holujący samochód jest cięższy niż holowany samochód.
 • Have functional signalling on the Subaru Impreza to be towed.

Są to przepisy, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holowanie Subaru Impreza. Niemniej jednak pamiętaj, że ta metoda powinna być stosowana tylko na krótkich dystansach, aby uniknąć droższego holowania, jeśli masz do pokonania dużą odległość, zalecamy zapoznanie się z następną sekcją.

Have your Subaru Impreza towed by a professional

.

Finally, last part of our article, if you are not able to tow your Subaru Impreza in good conditions, it remains the most rational resolution, to call a tow truck to tow your car. This may look like an expensive choice, but in most insurance contracts, there is a clause that allows you to use their services totally free. Here are the points to verify on your insurance contract before calling a tow truck:

 • Czy odległość między Twoim domem a miejscem awarii jest zgodna z przebiegiem zawartym w Twojej umowie (zwykle ponad 50 km od Twojego domu).
 • Sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel zadba o Twoje problemy.
 • Na koniec zweryfikuj kwotę do odliczenia na swoim koncie.
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie moim Subaru Impreza?

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do holowania Subaru Impreza w dobrych warunkach.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Subaru Impreza, przejdź do naszej kategorii Subaru Impreza.

Ссылка на основную публикацию