Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Audi A1?

Bycie właścicielem nowoczesnego Audi A1 daje nam kilka korzyści, w rzeczywistości najnowsze samochody dają dostęp do coraz większej liczby cech produktu. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Dzisiaj przyjrzymy się opcji, która ma zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa w samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ten pakiet może zostać dezaktywowany bez powodu, więc dowiemy się jak aktywować automatyczne blokowanie w swoim Audi A1?. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się technicznym cechom tej opcji i sposobowi jej działania, a następnie, w drugiej części, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne ryglowanie lub zamykanie w Audi A1?

Zanim ci pokażemy jak aktywować automatyczną blokadę swojego Audi A1?, przyjrzymy się użyteczności tych funkcji. W rzeczywistości liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasze Audi A1 to miejsce, w którym możemy czuć się bezpiecznie. Niemniej jednak, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wypuściły tę opcję. Zasadniczo istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po włączeniu silnika. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o ten gest, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Oświetlenie silnika pozostaje w Audi A1

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Audi A1?

Niestety może się okazać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcjonalność może zostać wyłączona, przyjrzymy się teraz dwa rozwiązania umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Audi A1.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najszybszą metodą, jeśli nie masz już funkcji automatycznego zamykania drzwi, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będziesz musiał również uruchomić silnik) i wkrótce przyjdź i przytrzymaj przycisk blokady drzwi na swoim samochód przez krótki czas, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, w zależności od roku Twojego Audi A1, kierunkowskazy, które są włączone. Ta metoda powinna w wielu przypadkach wystarczyć do aktywacji automatycznego ryglowania drzwi w Twoim Audi A1.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Audi A1: Przez komputer?

    Wreszcie, trudniejsza metoda, która może być związana z problemem fabrycznym lub awarią zasilania w samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Audi A1, będziesz mógł przejść przez gniazdo diagnostyczne. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Niemniej jednak jest to sugerowane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i radzimy udać się do swojego mechanika, aby to osiągnąć.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Audi A1, spójrz na kategorię Audi A1.

Ссылка на основную публикацию