Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Bmw X2?

Bycie posiadaczem najnowszego Bmw X2 daje nam kilka korzyści, tak naprawdę najnowsze samochody dają dostęp do coraz bardziej spektakularnej liczby funkcji produktu. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Na tej stronie przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim pojeździe, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Tę opcję można wyłączyć bez powodu, więc zobaczymy jak aktywować automatyczne blokowanie w swoim Bmw X2?. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się działaniu tej funkcji i sposobowi jej działania, a następnie, w drugim kroku, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Bmw X2?

Zanim cię ujawnimy jak aktywować automatyczną blokadę swojego Bmw X2, przyjrzymy się skuteczności tych funkcji. W rzeczywistości liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasze Bmw X2 to obszar, w którym często czujemy się bezpiecznie. Niemniej jednak, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znakach stopu czy w korkach można poczuć się podatnym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcję. W większości przypadków istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta opcja automatycznie blokuje drzwi samochodu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o ten gest, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Bmw X2, co robić ?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Bmw X2?

Niestety może się zdarzyć, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcja może zostać wyłączona, teraz się dowiemy dwie metody umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Bmw X2.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w samochodzie: Przycisk blokady

    Najmniej skomplikowanym rozwiązaniem w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi przestało działać, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach konieczne będzie również włączenie silnika) i szybkie przybycie i przytrzymanie przycisku blokady drzwi w samochodzie przez kilka sekund, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego Bmw X2, włączone kierunkowskazy. To rozwiązanie powinno wystarczyć najczęściej, aby aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Bmw X2.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Bmw X2: Przez komputer?

    Na koniec, trudniejsze rozwiązanie, ale które można powiązać z usterką fabryczną lub awarią zasilania w Twoim samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w swoim Bmw X2, będziesz mógł przejść przez gniazdo diagnostyczne. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Niemniej jednak jest to odpowiednie tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zachęcamy, aby udać się do swojego dealera, aby to osiągnąć.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw X2, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Bmw X2.

Ссылка на основную публикацию