Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Cadillaca Escalade?

Bycie właścicielem najnowszego Cadillaca Escalade zapewnia nam specyficzne cechy, w rzeczywistości najnowsze samochody dają dostęp do coraz bardziej niezwykłej liczby funkcji. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. W tym artykule przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ta opcja może być wyłączona bez powodu, więc zamierzamy odkryć jak aktywować automatyczne blokowanie w swoim Cadillacu Escalade. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się technicznym cechom tej funkcji i sposobowi jej działania, a następnie, w drugim kroku, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Cadillac Escalade?

Zanim ci pokażemy jak aktywować automatyczną blokadę swojego Cadillaca Escalade, zbadamy skuteczność tych funkcji. Prawdę mówiąc, liczba kradzieży samochodów powoli rośnie, a nasz Cadillac Escalade to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie. Niemniej jednak, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znakach stopu czy w korkach można poczuć się podatnym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcję. W większości przypadków istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi z kabiny, ale ta opcja automatycznie blokuje drzwi samochodu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o to działanie, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Cadillac Escalade?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Cadillac Escalade?

Niestety może się wydawać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, tę opcję można wyłączyć, teraz się dowiemy dwie metody umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Cadillac Escalade.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w samochodzie: Przycisk blokady

    Najbardziej podstawowym podejściem w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi przestanie działać, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach również będziesz musiał mieć włączony silnik) i szybkie przyjście i przytrzymanie przycisku blokady drzwi na swoim samochód przez krótki czas, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, w zależności od roku Twojego Cadillaca Escalade, włączone kierunkowskazy. To podejście powinno wystarczyć w wielu przypadkach, aby aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Cadillac Escalade.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Cadillac Escalade: Za pomocą komputera?

    Na koniec trudniejsze podejście, ale które może być spowodowane usterką fabryczną lub awarią zasilania w Twoim samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w swoim Cadillac Escalade, będziesz mógł przejść przez gniazdo diagnostyczne. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Niemniej jednak jest to zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zachęcamy do odwiedzenia swojego dealera, aby to osiągnąć.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Cadillac Escalade, spójrz na kategorię Cadillac Escalade.

Ссылка на основную публикацию