Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Ford serii E?

Bycie właścicielem nowoczesnego Ford serii E daje nam pewne korzyści, w rzeczywistości najnowsze samochody dają dostęp do coraz bardziej spektakularnej liczby cech produktu. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Na tej stronie przyjrzymy się funkcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim pojeździe, czyli automatycznemu zamykaniu drzwi. Ta opcja może być wyłączona bez powodu, więc dowiemy się jak aktywować automatyczne blokowanie w swoim Ford E Series. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się działaniu tej funkcji i sposobowi jej działania, a następnie, w drugim kroku, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Ford serii E?

Zanim cię nauczymy jak aktywować automatyczną blokadę swojego Ford serii E, przyjrzymy się skuteczności tych funkcji. Rzeczywiście, liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasz Ford E Series to miejsce, w którym prawdopodobnie czujemy się bezpiecznie. Jednak zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcję. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi z kabiny, ale ta opcja automatycznie blokuje drzwi samochodu, gdy przekroczysz określoną prędkość lub po pewnym czasie po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o to działanie, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Ford E Series, który ginie podczas jazdy

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Ford serii E?

Niestety może się okazać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcjonalność może zostać wyłączona, teraz odkryjemy dwa rozwiązania umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Ford E Series.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w samochodzie: Przycisk blokady

    Najprostszą techniką w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi nie będzie już działać, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będzie również potrzebny silnik) i dość szybko przyjechanie i przytrzymanie przycisku blokady drzwi w samochodzie przez kilka sekund, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego Ford serii E, kierunkowskazy, które są włączone. Ta technika powinna być wystarczająco dobra przez większość czasu, aby aktywować automatyczny zamek drzwi w Twoim Ford E Series.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Ford E Series: Przez komputer

    Na koniec, trudniejsza technika, która może być spowodowana usterką fabryczną lub awarią zasilania Twojego samochodu. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w swoim Ford serii E, będziesz mieć możliwość przejrzenia gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Jest to jednak zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zalecamy, abyś udał się do swojego mechanika, aby to osiągnąć.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Ford E Series, przejdź do naszej kategorii Ford E Series.

Ссылка на основную публикацию