Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Infiniti Q60?

Bycie właścicielem nowego Infiniti Q60 daje nam konkretne korzyści, prawda jest taka, że ​​nowoczesne pojazdy dają dostęp do coraz większej liczby funkcji produktu. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. W tym artykule przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim pojeździe, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ta opcja może być wyłączona bez powodu, więc zobaczymy jak aktywować automatyczne blokowanie w Infiniti Q60. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się funkcjonowaniu tej funkcjonalności i jak to działa, a następnie, w drugiej części, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi Twojego samochodu.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Infiniti Q60?

Zanim Cię przedstawimy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Infiniti Q60, przyjrzymy się użyteczności tych funkcji. W rzeczywistości liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasze Infiniti Q60 to obszar, w którym prawdopodobnie czujemy się bezpiecznie. Niemniej jednak, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcjonalność. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi z kabiny, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po włączeniu silnika. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o to działanie, aby zagwarantować optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Infiniti Q60

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Infiniti Q60?

Niestety może się wydawać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcja może zostać wyłączona, teraz zobaczymy dwie techniki umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Infiniti Q60.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najłatwiejszą techniką w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi nie będzie już skuteczne, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach również będzie wymagało pracy silnika) i szybkie podejście i przytrzymanie przycisku blokady drzwi na samochodzie przez kilka sekund, aż zauważysz sygnał dźwiękowy i, w oparciu o rok Twojego Infiniti Q60, włączone kierunkowskazy. Ta technika powinna być skuteczna w większości sytuacji, aby aktywować automatyczny zamek drzwi w Twoim Infiniti Q60.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Infiniti Q60: Za pomocą komputera

    Na koniec, bardziej skomplikowana technika, która może być związana z problemem fabrycznym lub awarią zasilania w Twoim samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w swoim Infiniti Q60, będziesz mieć możliwość przejrzenia gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Niemniej jednak jest to odpowiednie tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zachęcamy, abyś udał się do swojego specjalisty, aby to zrobić.

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Infiniti Q60, spójrz na kategorię Infiniti Q60.

Ссылка на основную публикацию