Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Land Rovera LR4?

Bycie właścicielem nowoczesnego Land Rovera LR4 daje nam konkretne korzyści, w rzeczywistości nowoczesne pojazdy dają dostęp do dość spektakularnej liczby funkcjonalności. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Na tej stronie sprawdzimy funkcję, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ta opcja może być dezaktywowana bez powodu, więc zamierzamy odkryć jak aktywować automatyczne blokowanie w Land Roverze LR4?. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się działaniu tej opcji i jak to działa, a następnie, w drugiej części, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi Twojego samochodu.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Land Roverze LR4?

Zanim ci pokażemy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Land Rovera LR4, sprawdzimy skuteczność tej funkcji. Rzeczywiście, liczba kradzieży samochodów powoli rośnie, a nasz Land Rover LR4 to obszar, w którym często czujemy się bezpiecznie. Niemniej jednak, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę opcję. W większości przypadków istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi samochodu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o to działanie, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Land Rover LR4?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Land Roverze LR4?

Niestety może się zdarzyć, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcjonalność może zostać wyłączona, teraz się dowiemy dwie opcje umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Land Roverze LR4.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w samochodzie: Przycisk blokady

    Najszybszą techniką w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi nie będzie już działać, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach również będziesz musiał mieć włączony silnik) i wkrótce podejdziesz i przytrzymasz przycisk blokady drzwi na swoim samochód przez kilka sekund, aż zauważysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego Land Rovera LR4, włączone kierunkowskazy. Ta technika powinna wystarczyć w większości przypadków, aby aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Land Roverze LR4.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Land Roverze LR4: Przez komputer?

    Na koniec, bardziej techniczna technika, która może być powiązana z usterką fabryczną lub awarią zasilania Twojego samochodu. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Land Roverze LR4, będziesz mieć możliwość przejrzenia gniazda diagnostycznego. Będziesz potrzebował narzędzia diagnostycznego i poruszania się po menu, aby zmodyfikować połączoną opcję w „menu skrzydła”. Niemniej jednak jest to zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zachęcamy do odwiedzenia swojego dealera, aby to zrobić.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Land Rovera LR4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Land Rover LR4.

Ссылка на основную публикацию