Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Nissana Navara?

Bycie właścicielem nowoczesnego Nissana Navara daje nam konkretne korzyści, w rzeczywistości nowoczesne samochody dają dostęp do znacznej liczby funkcji. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Dzisiaj przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ten pakiet może zostać dezaktywowany bez powodu, więc zobaczymy jak aktywować automatyczne blokowanie w Nissan Navara. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się działaniu tej funkcjonalności i jej działaniu, a następnie, w drugim kroku, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Nissan Navara?

Zanim cię nauczymy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Nissana Navara, zbadamy przydatność tych funkcji. W rzeczywistości liczba kradzieży samochodów powoli rośnie, a nasz Nissan Navara to miejsce, w którym zwykle czujemy się bezpiecznie. Jednak zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się podatnym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wypuściły tę funkcjonalność. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu po przekroczeniu określonej prędkości lub po pewnym czasie po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz już martwić się tym gestem, aby zagwarantować optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Nissan Navara ?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Nissan Navara?

Niestety może się okazać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcja może zostać wyłączona, teraz odkryjemy dwa rozwiązania umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Nissan Navara.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najłatwiejszą strategią w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi już nie działa, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będziesz musiał również mieć włączony silnik) i wkrótce przyjdź i przytrzymaj przycisk blokady drzwi na swoim samochód przez krótki czas, aż zauważysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego Nissana Navara, włączone kierunkowskazy. Ta strategia powinna wystarczyć przez większość czasu, aby aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Nissan Navara.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Nissan Navara: Za pomocą komputera

    Podsumowując, bardziej złożona strategia, która może być spowodowana problemem fabrycznym lub awarią zasilania w samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Nissan Navara, będziesz mógł skorzystać z gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Jest to jednak zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą na temat mechaniki i sugerujemy, abyś zatrzymał się u swojego dealera, aby to zrobić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Nissana Navara, zapoznaj się z naszą kategorią Nissan Navara.

Ссылка на основную публикацию