Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Nissana Patrol 3 ?

Bycie posiadaczem niedawnego Nissana Patrol 3 daje nam pewne korzyści, a tak naprawdę najnowsze pojazdy dają dostęp do coraz większej liczby funkcji produktu. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Dzisiaj przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ten pakiet można dezaktywować bez powodu, więc zamierzamy odkryć jak aktywować automatyczne blokowanie w Nissan Patrol 3. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się technicznym cechom tej funkcji i sposobowi jej działania, a następnie, w drugiej części, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Nissan Patrol 3?

Zanim cię ujawnimy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Nissana Patrol 3, zbadamy użyteczność tej funkcji. Oczywiście liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasz Nissan Patrol 3 to miejsce, w którym zwykle czujemy się bezpiecznie. Jednak zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcję. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi z kabiny, ale ta opcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu po przekroczeniu określonej prędkości lub po pewnym czasie po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz już martwić się tym gestem, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Nissan Patrol 3 ?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Nissan Patrol 3?

Niestety może się okazać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, tę opcję można wyłączyć, teraz się dowiemy dwie metody aktywacji automatycznej blokady w Twoim Nissan Patrol 3.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najprostszą metodą w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi nie będzie już skuteczne, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będzie to wymagać również pracy silnika) i dość szybko przyjechać i przytrzymać przycisk blokady drzwi w samochodzie przez kilka sekund, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego Nissana Patrol 3, włączone kierunkowskazy. Ta metoda powinna wystarczyć w większości przypadków do aktywacji automatycznego zamka drzwi w Twoim Nissan Patrol 3.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Nissan Patrol 3: Za pomocą komputera?

    Na koniec, bardziej złożona metoda, która może być powiązana z usterką fabryczną lub awarią zasilania w samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Nissan Patrol 3, będziesz mógł przejść przez gniazdo diagnostyczne. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmodyfikować połączoną opcję w «menu skrzydła». Jest to jednak zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i sugerujemy, abyś odwiedził swojego dealera w tym celu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków dotyczących Nissana Patrol 3, przejdź do naszej kategorii Nissan Patrol 3.

Ссылка на основную публикацию