Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Subaru Legacy?

Bycie właścicielem nowego Subaru Legacy daje nam pewne korzyści, w rzeczywistości nowoczesne samochody dają dostęp do dość spektakularnej liczby funkcji. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. W tym artykule przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ten pakiet można dezaktywować bez powodu, więc zobaczymy jak aktywować automatyczne blokowanie w Subaru Legacy. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się funkcjonowaniu tej opcji i sposobowi jej działania, a następnie, w drugim kroku, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi w Twoim samochodzie.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Subaru Legacy?

Zanim cię ujawnimy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Subaru Legacy, zbadamy przydatność tych funkcji. Rzeczywiście, liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasze dziedzictwo Subaru to obszar, w którym często czujemy się bezpiecznie. Jednak zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę opcję. Zwykle istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu po przekroczeniu określonej prędkości lub po pewnym czasie po włączeniu silnika. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o ten gest, aby zagwarantować optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Subaru Legacy?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Subaru Legacy?

Niestety może się wydawać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcjonalność może zostać wyłączona, teraz odkryjemy dwie techniki umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Subaru Legacy.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najbardziej podstawowym rozwiązaniem, jeśli nie ma już funkcji automatycznego zamykania drzwi, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach trzeba też mieć włączony silnik) i szybkie przyjście i przytrzymanie przycisku blokady drzwi Twój samochód przez kilka sekund, aż usłyszysz alarm dźwiękowy i, w zależności od roku Twojego Subaru Legacy, włączone kierunkowskazy. To rozwiązanie powinno w wielu przypadkach wystarczyć do aktywacji automatycznego zamka drzwi w Twoim Subaru Legacy.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Subaru Legacy: Za pomocą komputera?

    Na koniec bardziej złożone rozwiązanie, które można powiązać z problemem fabrycznym lub awarią zasilania w samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Subaru Legacy, będziesz mieć możliwość przejrzenia gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmodyfikować połączoną opcję w «menu skrzydła». Jest to jednak zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zachęcamy, abyś udał się do swojego specjalisty, aby to zrobić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Legacy, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Subaru Legacy.

Ссылка на основную публикацию