Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę mojego volvo xc70?

Bycie posiadaczem samochodu nowego volvo xc70 daje nam kilka korzyści, prawda jest taka, że ​​nowoczesne samochody dają dostęp do znacznej liczby funkcjonalności. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Dzisiaj przyjrzymy się funkcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim pojeździe, czyli automatycznemu zamykaniu drzwi. Ta opcja może być wyłączona bez powodu, więc zobaczymy jak aktywować automatyczne blokowanie w swoim volvo xc70?. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się działaniu tej opcji i jak to działa, a następnie, w drugiej części, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi Twojego samochodu.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w volvo xc70?

Zanim Cię przedstawimy jak aktywować automatyczną blokadę swojego volvo xc70, przyjrzymy się użyteczności tej funkcji. Oczywiście liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasze volvo xc70 to miejsce, w którym często czujemy się bezpiecznie. Niemniej jednak, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się podatnym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wypuściły tę opcję. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu po przekroczeniu określonej prędkości lub po pewnym czasie po włączeniu silnika. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o ten gest, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim volvo xc70?

Niestety może się okazać, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta opcja może zostać wyłączona, przyjrzymy się teraz dwie opcje umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim volvo xc70.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najprostszą strategią, jeśli nie działa automatyczne zamykanie drzwi, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będzie to wymagało również pracy silnika) i wkrótce przyjedziesz i przytrzymasz przycisk blokady drzwi w swoim samochodzie przez krótki czas, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego volvo xc70, włączone kierunkowskazy. Ta strategia powinna wystarczyć w większości przypadków, aby aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim volvo xc70.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim volvo xc70: Przez komputer

    Na koniec, bardziej złożona strategia, która może być związana z usterką fabryczną lub awarią zasilania Twojego samochodu. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w swoim volvo xc70, będziesz mieć możliwość przejrzenia gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Niemniej jednak jest to zalecane tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zalecamy wizytę u dealera w tym celu.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim volvo xc70?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące volvo xc70, zapoznaj się z naszą kategorią volvo xc70.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector