Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę w moim Mercedes Benz GL Class ?

Bycie właścicielem nowoczesnego Mercedesa GL klasy daje nam kilka korzyści, prawda jest taka, że ​​najnowsze pojazdy dają dostęp do coraz większej liczby funkcji produktu. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Dzisiaj przyjrzymy się opcji, która ma sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim samochodzie, czyli automatycznemu zamykaniu drzwi. Ten pakiet może zostać dezaktywowany bez powodu, więc dowiemy się jak aktywować automatyczne blokowanie w Twoim Mercedes Benz GL Class. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się działaniu tej funkcjonalności i jak to działa, a następnie, w drugiej części, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi Twojego samochodu.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Mercedes Benz GL Class?

Zanim cię ujawnimy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Mercedes Benz GL Class, przyjrzymy się użyteczności tych funkcji. Oczywiście liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasza Klasa Mercedes Benz GL to miejsce, w którym możemy czuć się bezpiecznie. Z drugiej strony, zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się podatnym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcjonalność. Zwykle istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta opcja automatycznie blokuje drzwi pojazdu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o to działanie, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Mercedes Benz GL Klasa, co robić ?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Mercedes Benz GL Class?

Niestety może się zdarzyć, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta opcja może zostać wyłączona, teraz odkryjemy dwie metody umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Mercedes Benz GL Class.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w pojeździe: Przycisk blokady

    Najszybszą techniką w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi już nie działa, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będzie również wymagać pracy silnika) i szybkie przyjście i przytrzymanie przycisku blokady drzwi na swoim samochód przez kilka sekund, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, zgodnie z rokiem Twojego Mercedes Benz GL Class, włączone kierunkowskazy. Ta technika powinna być wystarczająco dobra najczęściej, aby aktywować automatyczny zamek drzwi w Twoim Mercedes Benz GL Class.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Mercedes Benz GL Class: Przez komputer?

    Wreszcie, bardziej techniczna technika, która może być związana z usterką fabryczną lub awarią zasilania w samochodzie. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Mercedes Benz GL Class, będziesz mógł skorzystać z gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmienić połączoną opcję w „menu skrzydła”. Z drugiej strony jest to odpowiednie tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i zachęcamy do odwiedzenia swojego specjalisty w tym celu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Mercedes Benz GL Class, spójrz na kategorię Mercedes Benz GL Class.

Ссылка на основную публикацию