Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować automatyczną blokadę w moim Peugeot 307 Cc ?

Będąc posiadaczem niedawnego Peugeota 307 Cc oferuje nam kilka funkcji, w rzeczywistości najnowsze pojazdy dają dostęp do znacznej liczby funkcji. Pozwolą Ci zyskać na komforcie, multimediach czy bezpieczeństwie. Na tej stronie przyjrzymy się funkcji, która ma zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa w samochodzie, czyli automatyczne zamykanie drzwi. Ten pakiet może zostać dezaktywowany bez powodu, więc dowiemy się jak aktywować automatyczne blokowanie w Twoim Peugeot 307 Cc. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się działaniu tej funkcjonalności i jak to działa, a następnie, w drugim kroku, jak ponownie aktywować automatyczne zamykanie drzwi Twojego samochodu.

Co to jest automatyczne blokowanie lub zamykanie w Peugeot 307 Cc?

Zanim cię nauczymy jak aktywować automatyczną blokadę Twojego Peugeot 307 Cc, przyjrzymy się skuteczności tej funkcji. W rzeczywistości liczba kradzieży samochodów stale rośnie, a nasz Peugeot 307 Cc to obszar, w którym zazwyczaj czujemy się bezpiecznie. Jednak zatrzymując się na czerwonym świetle, na znaku stopu czy w korkach można poczuć się narażonym na agresję, to właśnie z myślą o tym marki wprowadziły tę funkcjonalność. W większości przypadków istnieje przycisk blokady drzwi, który umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi od wewnątrz, ale ta funkcja automatycznie blokuje drzwi samochodu, gdy tylko przekroczysz określoną prędkość lub określony czas po uruchomieniu. Zaletą jest to, że nie musisz się już martwić o to działanie, aby zagwarantować optymalne bezpieczeństwo.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Peugeot 307 ?

Jak aktywować automatyczne zamykanie drzwi w moim Peugeot 307 Cc?

Niestety może się zdarzyć, że z powodu ustawień fabrycznych, awarii elektroniki, złej obsługi, ta funkcja może zostać wyłączona, teraz zobaczymy dwie techniki umożliwiające aktywację automatycznej blokady w Twoim Peugeot 307 CC.

  • Jak aktywować automatyczne blokowanie/zamykanie drzwi w samochodzie: Przycisk blokady

    Najprostszym rozwiązaniem w przypadku, gdy automatyczne zamykanie drzwi nie jest już skuteczne, jest włączenie zapłonu (w niektórych seriach będzie to wymagało również pracy silnika) i dość szybko przyjście i przytrzymanie przycisku blokady drzwi Twój samochód na kilka sekund, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy i, w zależności od roku Twojego Peugeot 307 Cc, włączone kierunkowskazy. To rozwiązanie powinno wystarczyć najczęściej, aby aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Peugeot 307 Cc.

    Jak aktywować automatyczną blokadę drzwi w moim Peugeot 307 Cc: Za pomocą komputera

    Wreszcie bardziej złożone rozwiązanie, które może być spowodowane usterką fabryczną lub awarią zasilania Twojego samochodu. Aby ponownie aktywować automatyczną blokadę drzwi w Twoim Peugeot 307 Cc, będziesz mieć możliwość sprawdzenia swojego gniazda diagnostycznego. Będziesz musiał mieć narzędzie diagnostyczne i poruszać się po menu, aby zmodyfikować połączoną opcję w „menu skrzydła”. Jest to jednak odpowiednie tylko dla osób z pewną wiedzą mechaniczną i sugerujemy, abyś zatrzymał się u swojego mechanika, aby to osiągnąć.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Peugeot 307 Cc, przejdź do naszej kategorii Peugeot 307 Cc.

Ссылка на основную публикацию