Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować Bluetooth w Alfa Romeo Giulia ?

Właśnie otrzymałeś nowy smartfon, nowy samochód lub właśnie wymieniłeś radio samochodowe, każdy z tych motywów może być dobrym powodem do nauki łączenia telefonu z samochodem przez Bluetooth. Aby to osiągnąć, zadajesz pytania jak aktywować Bluetooth w Alfa Romeo Giulia, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół napisał tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać to zadanie i umożliwić Ci zadzwonić w samochodzie lub podłączyć telefon z systemem Android lub Apple do niego. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się korzyściom, jakie może przynieść radio samochodowe Bluetooth, następnie jak aktywować Bluetooth w Alfie Romeo Giulia i wreszcie, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Alfie Romeo Giulia.

Radio samochodowe Bluetooth w Alfa Romeo Giulia: Jak to działa?

Technologia Bluetooth: co to jest?

Na początku tego artykułu skupimy się na technologia bluetooth, a dokładniej w punkcie wyjścia i jak działa bluetooth w Alfa Romeo Giulia. Koncepcja Bluetooth została stworzona w 1994 r. przez firmę Ericsson zajmującą się telefonami komórkowymi, aw 1999 r. utworzono grupę interesu skupiającą kilka firm technologicznych, a technologia Bluetooth została włączona do pierwszych produktów. Jego celem jest: wymień technologię podczerwieni które mogą już przesyłać informacje bezprzewodowo między dwoma urządzeniami, ale muszą znajdować się blisko i nie mieć przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem informacji. W przeciwieństwie do podczerwieni (IrDA), która wykorzystywała fale świetlne, Bluetooth używa 2.4 GHz fale radiowe, co umożliwia mu przechodzenie przez obiekty. Ogólnie rzecz biorąc, moc transmisji pozwoli na przesyłanie informacji na odległość około dziesięciu metrów. Jeśli chodzi o obsługa bluetooth w Alfa Romeo Giulia, pozwoli Ci sparować telefon komórkowy z radiem samochodowym i skorzystaj z podstawowych cech swojego samochodowego zestawu głośnomówiącego. To poważna korzyść, głównie dlatego, że od kilku lat używanie zestawów słuchawkowych Bluetooth w samochodach jest zakazane.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa utknął w mojej Alfie Romeo Giulia, co robić ?

Funkcje Bluetooth w Alfa Romeo Giulia

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom Bluetooth w Alfa Romeo Giulia. Bluetooth, jak widzieliśmy wcześniej, ma podstawowe zadanie przesyłania informacji między dwoma produktami. Jednak jego zalety są dość ograniczone. Rzeczywiście, będziemy używać Bluetootha w samochodach głównie do:

 • Dzwoń w trybie głośnomówiącym, korzystając z dźwięku w głośnikach Twojej Alfy Romeo Giulia.
 • Przesyłaj swoją muzykę przez bluetooth i słuchaj jej w systemie audio swojej Alfa Romeo Giulia.
 • Uzyskaj dostęp do kontaktów telefonu z radia samochodowego Alfa Romeo Giulia
 • Zamów telefon komórkowy głosowo (przykład: Zadzwoń do kogoś lub zmień muzykę)

Wszystkie te funkcje są zbliżone do tego, co można teraz uzyskać dzięki połączeniu USB między smartfonem a Alfą Romeo Giulia, jednak nie wszystkie wersje Alfy Romeo Giulia są wyposażone w port USB, a technologia Bluetooth staje się normą. Pozwala to uniknąć konieczności łączenia smartfona z Alfą Romeo Giulia w celu skorzystania z tych funkcji.

Jak aktywować Bluetooth w Alfa Romeo Giulia?

Teraz skupmy się na części, która jest dla Ciebie prawie na pewno najważniejsza. Jak aktywować Bluetooth w Alfa Romeo Giulia? Fajnie jest wiedzieć, że Twój samochód zawiera tę technologię, ale jak to zrobić konkretnie, jeśli chcesz telefonować przez Bluetooth ze swoją Alfą Romeo Giulia? Technika jest dość podstawowa i w kilku krokach przedstawimy, jak aktywować Bluetooth i jak sparować smartfon z Alfą Romeo Giulia:

 • Przejdź do konfiguracji telefonu komórkowego, a następnie w zakładce „sieć” wybierz Bluetooth i wyszukaj urządzenia, z którymi chcesz się sparować.
 • Po przeprowadzeniu wyszukiwania uruchom połączenie z samochodem, powinien pojawić się kod w nazwie Bluetooth „Alfa Romeo Giulia”, kod powinien pojawić się na ekranie Twojego samochodu, od Ciebie zależy, czy to sprawdzić tak samo jest na telefonie komórkowym i sprawdź połączenie z radiem Twojej Alfy Romeo Giulia
Weiterlesen:
Alfa Romeo Giulia, które mają problemy na biegu jałowym

Druga możliwość, możesz również wykonać proces bezpośrednio przez radio samochodowe:

  • Przejdź do konfiguracji radia samochodowego, zakładka „połączenie”
  • Wybierz opcję „wyszukaj urządzenie”
  • Wybierz swój smartfon z listy, zwracając uwagę, aby aktywować na nim połączenie Bluetooth przed obsługą
  • Aby zakończyć połączenie, wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić, czy dwa kody widoczne na Twoich dwóch urządzeniach są identyczne.

Teraz wiesz, jak aktywować Bluetooth w Alfa Romeo Giulia. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skorzystać ze wszystkich funkcji, które ta technologia umożliwi, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych przez Bluetooth w Alfie Romeo Giulia lub słuchanie muzyki przez Bluetooth w Alfie Romeo Giulia. Jeśli chcesz podłączyć lub aktywować Android Auto w swojej Alfa Romeo Giulia, przygotowaliśmy kompletny przewodnik, który powinien umożliwić Ci wykonanie tej procedury bez żadnych komplikacji.

Jak aktywować samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth w Alfa Romeo Giulia?

Na koniec, ostatnia część naszej strony z zawartością, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Alfa Romeo Giulia? To działanie jest tylko wynikiem techniki, którą właśnie wykonaliśmy. Po wykonaniu poprzednich kroków aktywacja zestawu głośnomówiącego powinna być formalnością. Rzeczywiście, radio samochodowe Alfa Romeo Giulia powinno być gotowe do obsługi połączeń do głośników pojazdu i umożliwiać korzystanie z wbudowanego mikrofonu do rozmowy. Spróbuj zasymulować połączenie, aby sprawdzić, czy jest uruchomione, w przeciwnym razie będziesz musiał przejść do konfiguracji Bluetooth swojej Alfy Romeo Giulia i aktywować opcję „rozmowy w trybie głośnomówiącym”. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Bluetooth w Twojej Alfie Romeo Giulia, nie wahaj się przeczytać tej treści, która pomoże Ci je naprawić.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Alfy Romeo Giulia, spójrz na kategorię Alfa Romeo Giulia.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w mojej Alfie Romeo Giulia ?
Ссылка на основную публикацию