Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować Bluetooth w Chevrolet Corvette?

Właśnie kupiłeś nowy smartfon, nowy samochód lub właśnie zmieniłeś radio samochodowe, każda z tych przyczyn może być dobrym powodem, aby połączyć telefon komórkowy z samochodem przez Bluetooth. Aby to osiągnąć, kwestionujesz jak aktywować Bluetooth w Chevrolet Corvette, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół stworzył tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać to zadanie i umożliwić Ci zadzwonić w samochodzie lub podłączyć telefon z systemem Android lub Apple do niego. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się korzyściom, jakie może przynieść radio samochodowe Bluetooth, następnie jak aktywować Bluetooth w Chevrolet Corvette i wreszcie, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Chevrolet Corvette.

Radio samochodowe Bluetooth w Chevrolet Corvette: Jak to działa?

Technologia Bluetooth: co to jest?

Aby rozpocząć tę treść, przyjrzymy się technologia bluetooth, a dokładniej o jego źródle i jak działa bluetooth w Chevrolet Corvette. Koncepcja Bluetooth została stworzona w 1994 r. przez firmę Ericsson zajmującą się telefonami komórkowymi, aw 1999 r. utworzono grupę interesu skupiającą różne firmy technologiczne, a technologia Bluetooth została zintegrowana z pierwszymi urządzeniami. Jego celem jest: wymień technologię podczerwieni który mógłby już przesyłać dane bezprzewodowo między dwoma urządzeniami, ale musiał znajdować się blisko i nie mieć przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem danych. W przeciwieństwie do podczerwieni (IrDA), która wykorzystywała fale świetlne, funkcje bluetooth z 2.4 Ghz fale radiowe, co pozwala mu krążyć przez obiekty. W większości przypadków moc transmisji pozwoli na przesyłanie danych na odległość około dziesięciu metrów. Jeśli chodzi o Obsługa bluetooth w Chevrolet Corvette, pozwoli ci sparować telefon komórkowy z radiem samochodowym pojazdu; i korzystaj z podstawowych funkcji samochodowego zestawu głośnomówiącego. Jest to duża korzyść, po prostu dlatego, że od niedawna używanie zestawów słuchawkowych Bluetooth zostało zakazane w samochodach.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Chevrolet Corvette?

Funkcje produktu Bluetooth w Chevrolet Corvette

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom Bluetooth w Chevrolet Corvette. Bluetooth, jak widzieliśmy wcześniej, ma podstawowe zadanie przesyłania danych między dwoma produktami. Niemniej jednak jego użyteczność jest dość ograniczona. W rzeczywistości będziemy używać Bluetootha w samochodach głównie do:

 • Dzwoń w trybie głośnomówiącym, korzystając z dźwięku z głośników Chevroleta Corvette.
 • Przesyłaj muzykę przez bluetooth i słuchaj jej na systemie dźwiękowym swojego Chevroleta Corvette.
 • Uzyskaj dostęp do kontaktów telefonu z radia samochodowego Chevroleta Corvette
 • Zamów telefon komórkowy głosowo (przykład: Zadzwoń do kogoś lub zmień muzykę)

Wszystkie te funkcje są zbliżone do tego, co można teraz uzyskać dzięki połączeniu USB smartfona z Chevroletem Corvette, mimo to nie wszystkie wersje Chevroleta Corvette są wyposażone w port USB, a technologia Bluetooth okazuje się być normą. Pozwala to uniknąć konieczności podłączania smartfona do Chevroleta Corvette w celu skorzystania z tych funkcji.

Jak aktywować Bluetooth w Chevrolet Corvette?

Przyjrzyjmy się teraz części, która jest dla Ciebie prawie na pewno najważniejsza. Jak aktywować Bluetooth w Chevrolet Corvette? Wspaniale jest wiedzieć, że Twój samochód ma tę technologię, ale jak to zrobić konkretnie, jeśli zamierzasz telefonować przez Bluetooth za pomocą swojego Chevroleta Corvette? Proces jest dość prosty i nauczymy Cię w kilku krokach, jak aktywować Bluetooth i jak sparować telefon z Chevrolet Corvette:

 • Przejdź do ustawień telefonu komórkowego, a następnie w zakładce „sieć” wybierz Bluetooth i wyszukaj urządzenia, z którymi chcesz się sparować.
 • Po przeprowadzeniu wyszukiwania uruchom połączenie ze swoim pojazdem, w nazwie Bluetooth „Chevrolet Corvette” powinien pojawić się kod, kod powinien pojawić się na ekranie Twojego pojazdu, od Ciebie zależy, czy jest to samo na telefonie komórkowym i sprawdź połączenie z radiem swojego Chevroleta Corvette
Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Chevrolet Corvette?

Druga możliwość, możesz również przeprowadzić proces bezpośrednio przez radio samochodowe:

  • Przejdź do ustawień radia samochodowego, zakładka „połączenie”
  • Wybierz opcję „wyszukaj urządzenie”
  • Wybierz swój smartfon z listy, pamiętając o włączeniu na nim połączenia Bluetooth przed obsługą
  • Aby zakończyć połączenie, wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić, czy dwa kody wyświetlane na dwóch urządzeniach są identyczne.

Teraz wiesz, jak aktywować Bluetooth w Chevrolet Corvette. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skorzystać ze wszystkich funkcji, które umożliwi ta technologia, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych przez Bluetooth w Chevrolecie Corvette lub słuchanie muzyki przez Bluetooth w Chevrolecie Corvette. Jeśli chcesz połączyć lub aktywować Android Auto na swoim Chevrolet Corvette, przygotowaliśmy kompletny przewodnik, który powinien umożliwić ci wykonanie tej operacji bez żadnych problemów.

Jak aktywować samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth w Chevrolet Corvette?

Na koniec, ostatnia część naszej strony z zawartością, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Chevrolet Corvette? Ta czynność jest tylko wynikiem operacji, którą właśnie wykonaliśmy. Po wykonaniu poprzednich czynności aktywacja zestawu głośnomówiącego powinna być formalnością. W rzeczywistości radio samochodowe Chevroleta Corvette powinno być gotowe do obsługi połączeń do głośników pojazdu i umożliwiać korzystanie z wbudowanego mikrofonu do wykonywania połączeń. Spróbuj zadzwonić, aby sprawdzić, czy działa, w przeciwnym razie będziesz musiał przejść do ustawień Bluetooth swojego Chevroleta Corvette i włączyć opcję „rozmowy w trybie głośnomówiącym”. Jeśli masz problemy z Bluetooth w swoim Chevrolet Corvette, nie wahaj się przeczytać tego artykułu, który pomoże ci je naprawić.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Chevrolet Corvette, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Corvette.

Weiterlesen:
Problem z sondą lambda w Chevrolet Corvette
Ссылка на основную публикацию