Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować Bluetooth w GMC Canyon?

Właśnie otrzymałeś nowy telefon komórkowy, nowy samochód lub właśnie zmieniłeś radio samochodowe, każde z tych wyjaśnień może być dobrym powodem, aby połączyć telefon komórkowy z samochodem przez Bluetooth. Aby to osiągnąć, myślisz o jak aktywować Bluetooth w GMC Canyon, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Nasz personel stworzył tę treść, aby pomóc Ci wykonać ten proces i umożliwić Ci zadzwonić w samochodzie lub podłączyć telefon z systemem Android lub Apple do niego. Aby to zrobić, na początek przyjrzymy się zainteresowaniu, jakie może wzbudzić Twoje radio samochodowe Bluetooth, następnie jak aktywować Bluetooth w GMC Canyon i na koniec, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w GMC Canyon.

Radio samochodowe Bluetooth w GMC Canyon: Jak to działa?

Technologia Bluetooth: co to jest?

Aby rozpocząć ten post, będziemy kierować technologia bluetooth, a dokładniej na jego początku i jak działa bluetooth w GMC Canyon. Technologia Bluetooth została opracowana w 1994 r. przez markę telefonów komórkowych Ericsson, aw 1999 r. utworzono grupę interesu skupiającą kilka firm technologicznych, a technologia Bluetooth została zintegrowana z pierwszymi produktami. Jego celem jest: zastąpić technologię podczerwieni który mógłby już przesyłać dane bezprzewodowo między dwoma produktami, ale musiał być blisko i nie mieć przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem danych. W przeciwieństwie do podczerwieni (IrDA), która wykorzystywała fale świetlne, Bluetooth używa 2.4 GHz fale radiowe, które pozwalają mu przechodzić przez obiekty. W większości przypadków moc transmisji umożliwia przesyłanie informacji na odległość około dziesięciu metrów. Jeśli chodzi o Obsługa bluetooth w GMC Canyon, umożliwi sparowanie telefonu komórkowego z radiem samochodowym pojazdu; i skorzystaj z podstawowych cech swojego samochodowego zestawu głośnomówiącego. To duża zaleta, ponieważ od kilku lat używanie zestawów słuchawkowych Bluetooth w samochodach jest zakazane.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w GMC Canyon ?

Funkcje Bluetooth w GMC Canyon

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom Bluetooth w GMC Canyon. Bluetooth, jak już widzieliśmy, ma podstawową funkcję przesyłania informacji między dwoma produktami. Jednak jego zalety są dość ograniczone. W rzeczywistości będziemy używać Bluetootha w pojazdach głównie do:

 • Prowadź rozmowy w trybie głośnomówiącym, korzystając z dźwięku z głośników GMC Canyon.
 • Przesyłaj muzykę przez bluetooth i słuchaj jej na głośnikach swojego GMC Canyon.
 • Uzyskaj kontakty z telefonu z radia samochodowego swojego GMC Canyon
 • Zarządzaj telefonem komórkowym za pomocą głosu (przykład: Zadzwoń do kogoś lub zmień muzykę)

Wszystkie te funkcje są zbliżone do tego, co można teraz uzyskać za pomocą połączenia USB z telefonu do GMC Canyon, jednak nie wszystkie modele GMC Canyon są wyposażone w port USB, a technologia Bluetooth staje się normą. Pozwala to uniknąć konieczności łączenia telefonu z GMC Canyon w celu skorzystania z tych funkcji.

Jak aktywować Bluetooth w GMC Canyon?

Teraz skupmy się na części, która prawdopodobnie jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Jak aktywować Bluetooth w GMC Canyon? Dobrze wiedzieć, że Twój samochód zapewnia tę technologię, ale jak to zrobić konkretnie, jeśli chcesz telefonować przez Bluetooth za pomocą GMC Canyon? Proces jest dość prosty i wyjaśnimy Ci w kilku krokach, jak aktywować Bluetooth i jak sparować telefon komórkowy z GMC Canyon:

 • Przejdź do opcji swojego telefonu komórkowego, a następnie w zakładce „sieć” wybierz Bluetooth i poszukaj urządzeń, z którymi chcesz się sparować.
 • Po wykonaniu wyszukiwania uruchom połączenie z samochodem, w nazwie Bluetooth „GMC Canyon” powinien pojawić się kod, na ekranie samochodu powinien pojawić się kod, od Ciebie zależy, czy jest to samo na telefonie komórkowym i potwierdź połączenie z radiem swojego GMC Canyon
Weiterlesen:
Światło olejowe GMC Canyon, które pozostaje włączone

Druga możliwość, możesz również wykonać proces bezpośrednio przez radio samochodowe:

  • Przejdź do opcji radia samochodowego, zakładka „połączenie”
  • Wybierz opcję „wyszukaj urządzenie”
  • Wybierz swój telefon z listy, pamiętając o włączeniu na nim połączenia Bluetooth przed obsługą
  • Aby zakończyć połączenie, wystarczy potwierdzić, że dwa kody wyświetlane na dwóch urządzeniach są podobne.

Teraz wiesz, jak aktywować Bluetooth w GMC Canyon. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skorzystać ze wszystkich funkcji, które umożliwi ta technologia, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych przez Bluetooth w GMC Canyon lub słuchanie muzyki przez Bluetooth w GMC Canyon. Jeśli chcesz połączyć się lub aktywować Android Auto w swoim GMC Canyon, opracowaliśmy kompletną stronę z treścią, która powinna umożliwić Ci wykonanie tej procedury bez żadnych komplikacji.

Jak aktywować samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth w GMC Canyon?

Na koniec, ostatnia część naszej treści, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w GMC Canyon? To działanie jest tylko wynikiem techniki, którą właśnie wykonaliśmy. Po zakończeniu poprzednich czynności aktywacja zestawu głośnomówiącego powinna być formalnością. W rzeczywistości radio samochodowe GMC Canyon powinno być gotowe do obsługi połączeń z głośników pojazdu i umożliwiać komunikację za pomocą wbudowanego mikrofonu. Spróbuj zasymulować połączenie, aby sprawdzić, czy jest aktywne, w przeciwnym razie będziesz musiał przejść do opcji Bluetooth swojego GMC Canyon i włączyć opcję „połączenie przez zestaw głośnomówiący”. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Bluetooth Twojego GMC Canyon, nie wahaj się przeczytać tej treści, która pomoże Ci je rozwiązać.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące GMC Canyon, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią GMC Canyon.

Weiterlesen:
Jak otworzyć GMC Canyon z rozładowaną baterią?
Ссылка на основную публикацию