Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować Bluetooth w Infiniti QX70?

Niedawno kupiłeś nowy telefon komórkowy, nowy pojazd lub właśnie wymieniłeś radio samochodowe. Każdy z tych powodów może być dobrym powodem, aby połączyć telefon komórkowy z samochodem przez Bluetooth. Aby tak się stało, myślisz o jak aktywować Bluetooth w Infiniti QX70, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół opracował tę treść, aby pomóc Ci wykonać to zadanie i umożliwić ci aby zadzwonić w samochodzie lub podłączyć telefon z systemem Android lub Apple do niego. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się korzyściom, jakie może zapewnić radio samochodowe Bluetooth, następnie jak aktywować Bluetooth w Infiniti QX70 i wreszcie, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Infiniti QX70.

Radio samochodowe Bluetooth w Infiniti QX70: Jak to działa?

Technologia Bluetooth: co to jest?

Aby rozpocząć tę treść, przyjrzymy się technologia bluetooth, a dokładniej na jego początku i jak działa bluetooth w Infiniti QX70. Koncepcja Bluetooth została opracowana w 1994 r. przez markę telefonów komórkowych Ericsson, aw 1999 r. utworzono grupę interesu skupiającą kilka firm technologicznych, a technologia Bluetooth została zintegrowana z pierwszymi produktami. Jego celem jest: zastąpić technologię podczerwieni który mógłby już przesyłać dane bezprzewodowo między dwoma urządzeniami, ale musiał znajdować się blisko i nie mieć przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem danych. W przeciwieństwie do podczerwieni (IrDA), która wykorzystywała fale świetlne, funkcje bluetooth z 2.4 Ghz fale radiowe, co pozwala mu przechodzić przez obiekty. Ogólnie rzecz biorąc, moc transmisji umożliwia przesyłanie informacji na odległość około dziesięciu metrów. Jeśli chodzi o Obsługa bluetooth w Infiniti QX70, pozwoli Ci sparować telefon z radiem samochodowym w Twoim pojeździe; i korzystaj z podstawowych funkcji zestawu głośnomówiącego pojazdu. Jest to słuszna korzyść, głównie dlatego, że od niedawna używanie zestawów słuchawkowych Bluetooth w samochodach jest zabronione.

Weiterlesen:
Jak czyścić silnik Infiniti QX70 ?

Specyfikacje Bluetooth w Infiniti QX70

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom Bluetooth w Infiniti QX70. Bluetooth, jak widzieliśmy wcześniej, ma podstawowe zadanie przesyłania danych między dwoma urządzeniami. Jednak jego możliwości są dość ograniczone. Właściwie Bluetooth będziemy używać w samochodach głównie do:

 • Prowadź rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym, korzystając z dźwięku z głośników Twojego Infiniti QX70.
 • Przesyłaj muzykę przez bluetooth i słuchaj jej w systemie audio swojego Infiniti QX70.
 • Uzyskaj dostęp do kontaktów telefonu z radia samochodowego swojego Infiniti QX70
 • Zarządzaj telefonem głosowo (przykład: Zadzwoń do kogoś lub zmień muzykę)

Wszystkie te funkcje są zbliżone do tego, co można teraz uzyskać dzięki połączeniu USB telefonu z Infiniti QX70, jednak nie wszystkie wersje Infiniti QX70 są wyposażone w port USB, a technologia Bluetooth zaczyna być normą. Pozwala to uniknąć konieczności podłączania telefonu do Infiniti QX70, aby skorzystać z tych funkcji.

Jak aktywować Bluetooth w Infiniti QX70?

Teraz skoncentrujmy się na części, która jest dla Ciebie najprawdopodobniej najważniejsza. Jak aktywować Bluetooth w Infiniti QX70? Fajnie jest wiedzieć, że Twój samochód jest wyposażony w tę technologię, ale jak to zrobić konkretnie, jeśli potrzebujesz telefonu przez Bluetooth z Infiniti QX70? Metoda jest dość prosta i wyjaśnimy Ci w kilku krokach, jak aktywować Bluetooth i jak sparować telefon z Infiniti QX70:

 • Przejdź do konfiguracji telefonu, a następnie w zakładce „sieć” wybierz Bluetooth i poszukaj urządzeń, z którymi chcesz się sparować.
 • Po przeprowadzeniu wyszukiwania uruchom połączenie z samochodem, w nazwie Bluetooth „Infiniti QX70” powinien pojawić się kod, kod powinien pojawić się na ekranie samochodu, do Ciebie należy sprawdzenie, czy jest on tak samo na telefonie i potwierdź połączenie z radiem swojego Infiniti QX70
Weiterlesen:
Jak zablokować Infiniti QX70 z rozładowaną baterią?

Druga możliwość, możesz również wykonać manipulację bezpośrednio przez radio samochodowe:

  • Przejdź do konfiguracji radia samochodowego, zakładka „połączenie”
  • Wybierz opcję „wyszukaj urządzenie”
  • Wybierz swój telefon z listy, zwracając uwagę na aktywację połączenia Bluetooth przed obsługą
  • Aby zakończyć połączenie, wszystko, co musisz zrobić, to potwierdzić, że dwa kody wyświetlane na twoich dwóch urządzeniach są takie same.

Teraz wiesz, jak aktywować Bluetooth w Infiniti QX70. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skorzystać ze wszystkich funkcji, które umożliwi ta technologia, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych przez Bluetooth w Infiniti QX70 lub słuchanie muzyki przez Bluetooth w Infiniti QX70. Jeśli chcesz połączyć się lub aktywować Android Auto w swoim Infiniti QX70, opracowaliśmy kompletny artykuł, który powinien umożliwić Ci wykonanie tego procesu bez żadnych problemów.

Jak aktywować samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth w Infiniti QX70?

Na koniec ostatnia część naszej treści, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Infiniti QX70? Ta czynność jest tylko konsekwencją operacji, którą właśnie wykonaliśmy. Po wykonaniu poprzednich kroków aktywacja zestawu głośnomówiącego powinna być formalnością. W rzeczywistości radio samochodowe Twojego Infiniti QX70 powinno być gotowe do obsługi połączeń do głośników pojazdu i umożliwiać korzystanie z wbudowanego mikrofonu do rozmowy. Spróbuj wykonać połączenie, aby sprawdzić, czy jest włączony, w przeciwnym razie będziesz musiał przejść do konfiguracji Bluetooth swojego Infiniti QX70 i aktywować opcję „rozmowy w trybie głośnomówiącym”. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Bluetooth Twojego Infiniti QX70, nie wahaj się zapoznać się z tymi treściami, które pomogą Ci je rozwiązać.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Infiniti QX70, przejdź do naszej kategorii Infiniti QX70.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Infiniti QX70 ?
Ссылка на основную публикацию