Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować Bluetooth w Mercedes Benz S Class?

Właśnie kupiłeś nowy smartfon, nowy pojazd lub właśnie zmieniłeś radio samochodowe, każda z tych przyczyn może być dobrym powodem, aby połączyć telefon z pojazdem przez Bluetooth. Aby to zrobić, myślisz o jak aktywować Bluetooth w Mercedes Benz S Class, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Nasz personel stworzył ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać to zadanie i pozwolić ci zadzwonić w samochodzie lub podłączyć telefon z systemem Android lub Apple do niego. Aby to osiągnąć, na początek przyjrzymy się korzyściom, jakie może przynieść Ci radio samochodowe Bluetooth, następnie jak aktywować Bluetooth w Mercedes Benz S Class i wreszcie, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Mercedes Benz S Class.

Radio samochodowe Bluetooth w Mercedes Benz S Class: Jak to działa?

Technologia Bluetooth: co to jest?

Na początku tego artykułu skupimy się na technologia bluetooth, a dokładniej o jego pochodzeniu i jak działa bluetooth w Mercedes Benz S Class. Technologia Bluetooth została stworzona w 1994 r. przez firmę Ericsson zajmującą się telefonami komórkowymi, aw 1999 r. utworzono grupę interesu skupiającą różne firmy technologiczne, a technologia Bluetooth została włączona do pierwszych produktów. Jego celem jest: wymień technologię podczerwieni który mógłby już przesyłać dane bezprzewodowo między dwoma urządzeniami, ale musiał znajdować się blisko i nie mieć przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem danych. W przeciwieństwie do podczerwieni (IrDA), która wykorzystywała fale świetlne, Bluetooth używa 2.4 GHz fale radiowe, które pozwalają mu krążyć w obiektach. Ogólnie moc transmisji pozwoli na przesyłanie danych na odległość około dziesięciu metrów. Jeśli chodzi o Obsługa bluetooth w Mercedes Benz S Class, umożliwi sparowanie telefonu z radiem samochodowym w pojeździe; i skorzystaj z podstawowych funkcji zestawu głośnomówiącego pojazdu. Jest to znacząca korzyść, głównie dlatego, że od kilku lat używanie zestawów słuchawkowych Bluetooth jest zakazane w samochodach.

Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie się mojego Mercedesa Klasy S?

Funkcje produktów Bluetooth w Mercedes Benz S Class

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom Bluetooth w Mercedes Benz S Class. Bluetooth, jak widzieliśmy przed chwilą, ma podstawowe zadanie przesyłania informacji między dwoma urządzeniami. Jednak jego funkcje są dość ograniczone. W rzeczywistości będziemy wykorzystywać Bluetooth w samochodach głównie do:

 • Prowadź rozmowy w trybie głośnomówiącym, korzystając z dźwięku z głośników Twojego Mercedesa Benz Klasy S.
 • Przesyłaj muzykę przez bluetooth i słuchaj jej na głośnikach Mercedesa Benz S Class.
 • Uzyskaj dostęp do kontaktów telefonu z radia samochodowego Twojego Mercedes Benz S Class
 • Zamów telefon głosowo (przykład: Zadzwoń do kogoś lub zmień muzykę)

Wszystkie te funkcje są zbliżone do tego, co można teraz uzyskać dzięki połączeniu USB ze smartfona do Mercedesa Benz S Class, jednak nie wszystkie wersje Mercedes Benz S Class są wyposażone w port USB, a technologia Bluetooth staje się normą. . Pozwala to uniknąć konieczności łączenia smartfona z Mercedesem Benz S Class, aby skorzystać z tych funkcji.

Jak aktywować Bluetooth w Mercedes Benz S Class

Przyjrzyjmy się teraz części, która jest dla Ciebie najprawdopodobniej najważniejsza. Jak aktywować Bluetooth w Mercedes Benz S Class? Fajnie jest wiedzieć, że Twój pojazd jest wyposażony w tę technologię, ale jak to zrobić konkretnie, jeśli potrzebujesz telefonować przez Bluetooth ze swoim Mercedes Benz S Class? Proces jest dość prosty i pokażemy Ci w kilku krokach, jak aktywować Bluetooth i jak sparować telefon z Twoim Mercedes Benz S Class:

 • Przejdź do ustawień telefonu komórkowego, a następnie w zakładce „sieć” wybierz Bluetooth i poszukaj urządzeń, z którymi chcesz się sparować.
 • Po zakończeniu wyszukiwania uruchom połączenie z samochodem, powinien pojawić się kod w nazwie „Mercedes Benz S Class” Bluetooth, kod powinien pojawić się na ekranie samochodu, to do Ciebie należy weryfikacja czy jest tak samo w telefonie komórkowym i zatwierdź połączenie z radiem Twojego Mercedesa Benz Klasy S
Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Mercedes Classe S ?

Druga możliwość, możesz również wykonać manipulację bezpośrednio przez radio samochodowe:

  • Przejdź do ustawień radia samochodowego, zakładka „połączenie”
  • Wybierz opcję „wyszukaj urządzenie”
  • Wybierz swój smartfon z listy, pamiętając o włączeniu na nim połączenia Bluetooth przed obsługą
  • Aby sfinalizować połączenie, wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić, czy dwa kody wyświetlane na Twoich dwóch urządzeniach są takie same.

Teraz wiesz, jak aktywować Bluetooth w Mercedes Benz S Class. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skorzystać ze wszystkich funkcji, które ta technologia pozwoli Ci zrobić, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych przez Bluetooth w Mercedes Benz S Class lub słuchanie muzyki przez Bluetooth w Mercedes Benz S Class. Jeśli chcesz połączyć lub aktywować Android Auto w swoim Mercedes Benz S Class, opracowaliśmy kompletny przewodnik, który powinien umożliwić Ci wykonanie tej procedury bez żadnych komplikacji.

Jak aktywować samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth w Mercedes Benz S Class

Na koniec, ostatnia część naszego artykułu, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Mercedes Benz S Class? Ta czynność jest tylko wynikiem operacji, którą właśnie wykonaliśmy. Po wykonaniu poprzednich czynności aktywacja zestawu głośnomówiącego powinna być formalnością. W rzeczywistości radio samochodowe Mercedes Benz S Class powinno być gotowe do obsługi połączeń z głośnikami pojazdu i umożliwiać komunikację za pomocą wbudowanego mikrofonu. Spróbuj wykonać połączenie, aby sprawdzić, czy działa, w przeciwnym razie będziesz musiał przejść do ustawień Bluetooth swojego Mercedesa Benz S Class i włączyć opcję „rozmowy w trybie głośnomówiącym”. Jeśli masz problemy z Bluetooth swojego Mercedesa Benz S Class, nie wahaj się sprawdzić tych treści, które pomogą Ci je naprawić.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Mercedes Benz S Class, spójrz na kategorię Mercedes Benz S Class.

Ссылка на основную публикацию