Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak aktywować Bluetooth w Volvo XC90?

Właśnie otrzymałeś nowy smartfon, nowy pojazd lub właśnie zmieniłeś radio samochodowe, każdy z tych powodów może być dobrym powodem do nauki łączenia telefonu komórkowego z samochodem przez Bluetooth. Aby tak się stało, myślisz o jak aktywować Bluetooth w Volvo XC90, wiedz, że jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół stworzył ten artykuł, aby pomóc Ci w wykonaniu tego zadania i umożliwić Ci aby zadzwonić w samochodzie lub podłączyć telefon z systemem Android lub Apple do niego. Aby to osiągnąć, na początek przyjrzymy się korzyściom, jakie może przynieść radio samochodowe Bluetooth, następnie jak aktywować Bluetooth w Volvo XC90 i na koniec, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Volvo XC90.

Radio samochodowe Bluetooth w Volvo XC90: Jak to działa?

Technologia Bluetooth: co to jest?

Na początku tego artykułu skupimy się na technologia bluetooth, a dokładniej na jego początku i jak działa bluetooth w Volvo XC90. Technologia Bluetooth została stworzona w 1994 r. przez firmę Ericsson zajmującą się telefonami komórkowymi, aw 1999 r. powstała grupa interesu skupiająca różne firmy technologiczne, a technologia Bluetooth została zintegrowana z pierwszymi produktami. Jego celem jest: zająć miejsce technologii podczerwieni które mogą już przesyłać informacje bezprzewodowo między dwoma urządzeniami, ale muszą znajdować się blisko i nie mieć przeszkód między nadajnikiem a odbiornikiem informacji. W przeciwieństwie do podczerwieni (IrDA), która wykorzystywała fale świetlne, Bluetooth używa 2.4 GHz fale radiowe, które pozwalają mu krążyć w obiektach. Ogólnie rzecz biorąc, moc transmisji umożliwia przesyłanie informacji na odległość około dziesięciu metrów. Jeśli chodzi o Obsługa bluetooth w Volvo XC90, pozwoli ci sparować telefon z radiem samochodowym pojazdu; i skorzystaj z podstawowych cech zestawu głośnomówiącego pojazdu. To znacząca korzyść, ponieważ od kilku lat w samochodach zakazane jest używanie zestawów słuchawkowych Bluetooth.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Volvo XC90 ?

Funkcje produktów Bluetooth w Volvo XC90

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom Bluetooth w Volvo XC90. Bluetooth, jak widzieliśmy wcześniej, ma podstawowe zadanie przesyłania danych między dwoma urządzeniami. Niemniej jednak jego możliwości są dość ograniczone. W rzeczywistości będziemy wykorzystywać Bluetooth w pojazdach głównie do:

 • Dzwoń w trybie głośnomówiącym, korzystając z dźwięku w głośnikach Twojego Volvo XC90.
 • Przesyłaj muzykę przez Bluetooth i słuchaj jej w systemie audio Twojego Volvo XC90.
 • Pobierz kontakty z telefonu z radia samochodowego Twojego Volvo XC90
 • Zamów telefon głosowo (przykład: Zadzwoń do kogoś lub zmień muzykę)

Wszystkie te specyfikacje są zbliżone do tych, które można teraz uzyskać za pomocą połączenia USB między smartfonem a Volvo XC90, mimo to nie wszystkie modele Volvo XC90 są wyposażone w port USB, a technologia Bluetooth zaczyna być normą. Pozwala to uniknąć konieczności łączenia smartfona z Twoim Volvo XC90 w celu skorzystania z tych funkcji.

Jak aktywować Bluetooth w Volvo XC90

Przyjrzyjmy się teraz części, która najprawdopodobniej jest dla Ciebie najważniejsza. Jak aktywować Bluetooth w Volvo XC90? Dobrze wiedzieć, że Twój pojazd jest wyposażony w tę technologię, ale jak to zrobić, jeśli chcesz telefonować przez Bluetooth swoim Volvo XC90? Proces jest dość prosty i w kilku krokach przedstawimy Ci, jak aktywować Bluetooth i jak podłączyć smartfon do Twojego Volvo XC90:

 • Przejdź do konfiguracji telefonu, a następnie w zakładce „sieć” wybierz Bluetooth i wyszukaj urządzenia, z którymi chcesz się sparować.
 • Po zakończeniu wyszukiwania uruchom połączenie z samochodem, w nazwie Bluetooth „Volvo XC90” powinien pojawić się kod, kod powinien pojawić się na ekranie samochodu, do Ciebie należy sprawdzenie, czy jest tak samo na telefonie i potwierdź połączenie z radiem Twojego Volvo XC90

Druga możliwość, możesz również wykonać proces bezpośrednio przez radio samochodowe:

  • Przejdź do konfiguracji radia samochodowego, zakładka „połączenie”
  • Wybierz opcję „wyszukaj urządzenie”
  • Wybierz swój smartfon z listy, zwracając uwagę, aby aktywować na nim połączenie Bluetooth przed obsługą
  • Aby zakończyć połączenie, wszystko, co musisz zrobić, to potwierdzić, że dwa kody wyświetlane na twoich dwóch urządzeniach są takie same.
Weiterlesen:
Problem z migaczem Volvo XC90, co robić ?

Teraz wiesz, jak aktywować Bluetooth w Volvo XC90. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skorzystać ze wszystkich specyfikacji, które umożliwi ta technologia, takich jak wykonywanie połączeń telefonicznych przez Bluetooth w Volvo XC90 lub słuchanie muzyki przez Bluetooth w Volvo XC90. Jeśli chcesz połączyć się lub aktywować Android Auto w swoim Volvo XC90, stworzyliśmy kompletną stronę z treścią, która powinna umożliwić Ci wykonanie tego procesu bez żadnych komplikacji.

Jak aktywować samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth w Volvo XC90?

Na koniec, ostatnia część naszego artykułu, jak aktywować zestaw głośnomówiący Bluetooth w Volvo XC90? Ta czynność jest tylko wynikiem procesu, który właśnie wykonaliśmy. Po wykonaniu poprzednich czynności aktywacja zestawu głośnomówiącego powinna być formalnością. W rzeczywistości radio samochodowe Twojego Volvo XC90 powinno być gotowe do obsługi połączeń do głośników pojazdu i umożliwiać korzystanie z wbudowanego mikrofonu do wykonywania połączeń. Spróbuj zasymulować połączenie, aby sprawdzić, czy jest włączone, w przeciwnym razie będziesz musiał przejść do konfiguracji Bluetooth swojego Volvo XC90 i aktywować opcję „rozmowy w trybie głośnomówiącym”. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Bluetooth w Twoim Volvo XC90, zapoznaj się z tymi treściami, które pomogą Ci je rozwiązać.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo XC90, przejdź do naszej kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector