Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić klimatyzację Bmw Serii 6 ?

Klimatyzacja jest jedną z najczęściej zadawanych funkcji w nowszych samochodach. Mimo że historycznie był zarezerwowany dla odmian z wyższej półki, obecnie został zdemokratyzowany w przypadku dużej części samochodów. Jednak ten drogi i skomplikowany sprzęt wymaga szczególnej troski i czy chodzi o konserwację, czy ze względu na zapachy, należy się nad nim zastanowić. czyszczenie klimatyzacji w Twoim Bmw Serii 6. Właśnie to szczegółowo zademonstrujemy w tej treści. Najpierw sprawdzimy szczegółowo na proces czyszczenia klimatyzacji Twojego Bmw Serie 6, następnie w kolejnym kroku przyjrzymy się bardziej ogólnie konserwacja klimatyzacji Twojego Bmw Serii 6.

Jak czyścić moją klimatyzację Bmw Serii 6

Zacznijmy naszą treść od czyszczenie układu klimatyzacji Twojego Bmw Serie 6. Jedynym sposobem na całkowite wyczyszczenie tego obwodu będzie użycie produkty bakteriobójcze i grzybobójcze, w rzeczywistości Twoja klimatyzacja wytwarza dużo wilgoci, która zatrzyma się w obwodzie i pomoże w rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii wszelkiego rodzaju. Produkty te znajdziesz w Internecie lub w autocentrach. Można to zrobić na dwa sposoby, oto one

Serwisuj układ klimatyzacji swojego Bmw Serie 6 w łatwy sposób

Mając spray do dezynfekcji, z łatwością wyczyścisz układ klimatyzacji w swoim samochodzie.

Metoda jest bardzo prosta, mimo to ta procedura może zabrudzić wnętrze twojego Bmw Serie 6.

 • Zdejmij filtr kabinowy.
 • Rozprowadź spray dezynfekujący na podłodze samochodu (jeśli to możliwe po stronie pasażera).
 • Włącz wentylację i klimatyzację swojego samochodu (przy pracującym silniku) z recyrkulacją powietrza
 • Przy zamkniętych oknach naciśnij przycisk na bombie, aby stopniowo ją opróżniać, a następnie zamknij drzwi samochodu i pozostaw ją na około dziesięć minut.
 • Po upływie tego czasu otwórz drzwi swojego Bmw Serie 6, wentylacja nadal jest włączona i pozwól kabinie pasażerskiej wywietrzyć się przez około 20 minut.
Weiterlesen:
Przyspieszenie wibracji na Bmw Serie 6, co robić ?

Ten proces pozwoli Ci dość szybko wyczyścić system klimatyzacji Twojego Bmw Serie 6, ale jeśli masz nieprzyjemne zapachy z klimatyzacji na swoim Bmw Serie 6, które są trwałe, zalecamy zastosowanie drugiej techniki.

Dokładnie wyczyść układ klimatyzacji swojego Bmw Serii 6

.

Przejdźmy teraz do bardziej radykalnego rozwiązania wykonania a dogłębne czyszczenie systemu wentylacyjnego. Będziesz musiał kupić ten sam produkt bakteriobójczy i grzybobójczy, odrębna będzie tylko aplikacja. Oto operacja do naśladowania:

 • Zdejmij filtr kabinowy.
 • Przy wlocie powietrza zewnętrznego Twojego Bmw Serie 6 (między maską a przednią szybą), przy włączonym silniku i włączonej wentylacji, spryskaj kilka razy przez 5 sekund i pozostaw wszystkie okna i drzwi zamknięte na 5 minut.
 • Po zakończeniu tego pierwszego etapu będziesz mógł zająć się wewnętrzną częścią systemu klimatyzacji, robiąc to samo, ale nie z wewnętrznym wlotem powietrza, który zwykle znajduje się pod schowkiem.
 • Na koniec, na koniec, możesz rozpylić kilka sprayów do otworów wentylacyjnych swojego Bmw Serie 6.
 • Wszystko, co musisz zrobić, to przewietrzyć samochód, podczas gdy produkt się rozproszy, zanim będziesz mógł go ponownie użyć.

Konserwacja klimatyzacji w Bmw Serii 6

Na koniec, aby zakończyć naszą treść, udzielimy Ci głównej porady, którą należy uszanować, jeśli chcesz zmaksymalizować żywotność swojego systemu klimatyzacji w Bmw Serie 6 i ograniczyć nieprzewidziane wydatki.

 • Oddaj klimatyzator do serwisu co roku
 • Wymieniaj filtr kabinowy co dwa lata.
 • Co dwa lata ładuj swój gaz FREON.
 • chudnij system klimatyzacji w swoim Bmw Serie 6 każdego roku.

  Aby odkryć więcej wskazówek na temat Bmw Serie 6, spójrz na kategorię Bmw Serie 6.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Bmw Serie 6 ?
Ссылка на основную публикацию