Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić klimatyzację w Jeep Patriot ?

Klimatyzacja to jedna z głównych interesujących opcji w nowszych samochodach. Mimo tego, że był wcześniej dostępny w modelach z wyższej półki, dziś został zdemokratyzowany w większości samochodów. Jednak ten kosztowny i skomplikowany mechanizm wymaga specjalnego traktowania i niezależnie od tego, czy chodzi o konserwację, czy z powodu nieprzyjemnych zapachów, absolutnie trzeba się nad nim zastanowić. czyszczenie klimatyzacji w Twoim Jeep Patriot. Właśnie tego nauczymy Cię bardziej szczegółowo w tej treści. Najpierw przyjrzymy się szczegółowo proces czyszczenia klimatyzacji w Twoim Jeep Patriot, następnie w kolejnym kroku przyjrzymy się bardziej ogólnie konserwacja klimatyzacji w Twoim Jeep Patriot.

Jak czyścić klimatyzację w moim Jeep Patriot

Zacznijmy naszą treść od czyszczenie układu klimatyzacji Twojego Jeep Patriot. Jedynym rozwiązaniem do całkowitego oczyszczenia tego obwodu będzie użycie produkty bakteriobójcze i grzybobójcze, w rzeczywistości Twoja klimatyzacja generuje dużo wilgoci, która zatrzyma się w obiegu i pomoże w produkcji wszelkiego rodzaju zarazków i bakterii. Artykuły te można znaleźć w Internecie lub w centrach samochodowych. Można to zrobić na dwa sposoby, oto one

Oczyść obwód klimatyzacji w swoim Jeep Patriot w prosty sposób

Mając spray do dezynfekcji, można bardzo łatwo wyczyścić układ klimatyzacji w samochodzie.

Metodologia jest bardzo prosta, jednak technika ta może zabrudzić wnętrze Twojego Jeepa Patriota.

 • Wyjmij filtr kabinowy.
 • Rozprowadź spray dezynfekujący na podłodze samochodu (jeśli to możliwe po stronie pasażera).
 • Włącz wentylację i klimatyzację swojego samochodu (przy pracującym silniku) z recyrkulacją powietrza
 • Przy zamkniętych oknach naciśnij przycisk na bombie, aby stopniowo ją opróżniać, a następnie zamknij drzwi pojazdu mechanicznego i pozostaw ją na około dziesięć minut.
 • Po upływie tego czasu otwórz drzwi swojego Jeep’a Patriot, nie wyłączając wentylacji i pozwól kabinie pasażerskiej wywietrzyć się przez około 20 minut.
Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania na Jeep Patriot?

Ta technika pozwoli Ci bardzo szybko wyczyścić system klimatyzacji Twojego Jeepa Patriota, ale jeśli masz nieprzyjemne zapachy z klimatyzacji w Twoim Jeepie Patriot, które utrzymują się, zalecamy skorzystanie z drugiego podejścia.

Dokładnie wyczyść układ klimatyzacji w swoim Jeep Patriot

.

Przejdźmy teraz do bardziej radykalnej metody wykonywania a dogłębne czyszczenie układu wentylacyjnego. Będziesz musiał kupić ten sam produkt bakteriobójczy i grzybobójczy, inna będzie tylko aplikacja. Oto proces, którego należy się trzymać:

 • Zabierz filtr kabinowy.
 • Przy wlocie powietrza zewnętrznego Twojego Jeepa Patriota (pomiędzy maską a przednią szybą), przy włączonym silniku i włączonej wentylacji, spryskaj kilka razy przez 5 sekund i pozostaw wszystkie okna i drzwi zamknięte na trochę.
 • Po wykonaniu tego pierwszego kroku będziesz w stanie zająć się wewnętrzną częścią systemu klimatyzacji, robiąc to samo, ale nie z wewnętrznym wlotem powietrza, który zwykle znajduje się pod schowkiem.
 • Na koniec możesz rozpylić kilka sprayów na otwory wentylacyjne swojego Jeepa Patriota.
 • Wszystko, co musisz zrobić, to przewietrzyć samochód, podczas gdy produkt się rozproszy, zanim będziesz mógł go ponownie użyć.

Konserwacja klimatyzacji w Jeep Patriot

Na koniec, na zakończenie naszej zawartości, przedstawimy główne zalecenia, których należy przestrzegać, jeśli chcesz zmaksymalizować żywotność układu klimatyzacji w Jeep Patriot i ograniczyć nieprzewidziane wydatki.

 • Oddaj klimatyzator do serwisu co roku
 • Wymieniaj filtr kabinowy co dwa lata.
 • Co dwa lata ładuj swój gaz FREON.
 • co roku oszczędzić system klimatyzacji w Twoim Jeep Patriot.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Jeep Patriot, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Jeep Patriot.

Weiterlesen:
How to remove back seat Jeep Patriot ?
Ссылка на основную публикацию