Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory na kordobie siedzenia?

Części oświetleniowe naszych samochodów są częścią podstawowych elementów bezpieczeństwa. Oczywiście pozwalają nam widzieć i być widzianym po zmroku lub w złych warunkach klimatycznych. W związku z tym fundamentalne znaczenie ma utrzymanie ich w dobrym stanie technicznym i zapewnienie maksymalnego oświetlenia. W tym poście skupimy się na reflektorach Twojego samochodu, a dokładniej jak czyścić reflektory w swoim siedzeniu cordoba? Zaczniemy ten artykuł od wyjaśnienia, dlaczego czyszczenie reflektorów samochodu może być ważne, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory w kordobie siedzenia.

Po co czyścić osłony reflektorów w kordobie siedzeń?

Większość z nas bierze pod uwagę opróżnienie samochodu, wymianę przepalonej żarówki, ale rzadko się zastanawiamy sprawdzanie czystości reflektorów na swoim siedzeniu cordoba . Oczywiście, jeśli są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , koniecznie sprawdź, czy Twoje reflektory są w stanie prawidłowo oświetlić drogę. Przede wszystkim możesz sprawdzić regulację reflektorów w kordobie siedzeń lub jej światła mijania, korzystając z naszych dwóch dedykowanych treści internetowych.

Wyczyść matowe reflektory kordoby siedzenia w celu przeprowadzenia testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszym wyjaśnieniem, które możesz znaleźć na tej stronie jest to, że chciałeś lub przeszedłeś przegląd techniczny i są problemy z reflektorami w Twojej Cordobie. Oczywiście, jeśli twoje reflektory stały się nieprzezroczysty z biegiem czasu i utraciłeś moc oświetlenia, możesz nie przejść przeglądu technicznego, w tym przypadku może być ważne, aby: przed przeglądem technicznym lub inspekcją licznika wyczyść lub zregeneruj plastikową osłonę reflektorów w swoim foteliku cordoba.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory w kordobie siedzeń, aby uzyskać widoczność

Druga sytuacja, masz tylko uczucie słabszego oświetlenia po zmroku dzięki kordobie siedzenia . W takim przypadku warto je wyczyścić zanim warstwa brudu okaże się trudna do usunięcia, radzimy regularnie czyść reflektory swojego samochodu .

Jak czyścić reflektory w kordobie siedzeń?

Przejdziemy teraz do komponentu, który prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak czyścić osłony reflektorów w kordobie siedzeń? Najpierw sprawdzimy, jak wyczyścić wnętrze reflektorów w Twoim samochodzie, potem na zewnątrz, a na końcu, jak odnowić reflektory w Twojej Cordobie.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim fotelu cordoba?

Wyczyść wnętrze reflektorów swojego siedzenia cordoba

Pierwsza okazja, masz wrażenie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów cordoby, w tym celu nic nie może być mniej skomplikowane:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj elementy optyczne za pomocą dostarczonych w tym celu śrub
 • Wyjmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów na kordobie siedzeń

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego siedzenia cordoba jest brudna i chcesz je wyczyścić, masz do wyboru kilka opcji, oto one:

 • Wyczyść reflektory swojego samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory kordoby siedzenia za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia znajdującego się w określonym sklepie. Będziesz musiał tylko trzymać się instrukcji czyszczenia reflektorów. Zabieg ten jest potężny, ale nieco droższy niż metody zastępcze pokazane wcześniej.

Polerowanie wyblakłych reflektorów w kordobie siedzeń

W końcu nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie rozwiązanie. W wielu przypadkach ma to miejsce w przypadku kontrwizyty kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory w Twoim siedzeniu cordoba/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonaj delikatne koliste ruchy, aby wyszlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powtórz procedurę z papierem ściernym o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec zrób to po raz ostatni z papierem szklanym 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby chronić reflektory kordoby siedzenia
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca na kordobie siedzenia ?

W przypadku dalszych pytań dotyczących siedziska cordoba, prosimy o zapoznanie się z naszą kategorią siedziska cordoba.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector