Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory w Subaru Imprezie?

Elementy oświetleniowe naszych samochodów są częścią niezbędnych elementów bezpieczeństwa. Rzeczywiście, pozwalają nam widzieć i być widzianym w nocy lub w złych warunkach klimatycznych. Dlatego konieczne jest utrzymanie ich w dobrym stanie i zawsze maksymalne oświetlenie. W tym artykule przyjrzymy się reflektorom Twojego pojazdu mechanicznego, a dokładniej jak wyczyścić przednie reflektory w swoim Subaru Impreza? Zaczniemy tę treść od przyczyny, dla której konieczne może być czyszczenie reflektorów w Twoim samochodzie, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory w Twoim Subaru Impreza.

Po co czyścić osłony reflektorów w Twoim Subaru Impreza?

Większość z nas zwykle bierze pod uwagę opróżnienie pojazdu, wymianę przepalonej żarówki, ale rzadko o tym myślimy patrząc na czystość reflektorów w swoim Subaru Imprezie . Rzeczywiście, czy są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , ważne jest, aby sprawdzić, czy Twoje reflektory są w stanie skutecznie oświetlić drogę. Przede wszystkim możesz sprawdzić ustawienie reflektorów Subaru Imprezy lub jego świateł mijania, korzystając z naszych dwóch dedykowanych treści internetowych.

Wyczyść matowe reflektory swojego Subaru Impreza do testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszym powodem, dla którego możesz przeczytać ten artykuł, jest to, że potrzebowałeś lub przeszedłeś przegląd techniczny i występują problemy z reflektorami Twojego Subaru Impreza. Rzeczywiście, jeśli twoje reflektory stały się nieprzezroczysty z biegiem czasu i utraciłeś moc oświetlenia, możesz nie przejść przeglądu technicznego, w takim przypadku konieczne może być przed przeglądem technicznym lub przeglądem licznika wyczyść lub zregeneruj plastikowe osłony reflektorów w Twoim Subaru Impreza.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory Subaru Imprezy, aby uzyskać widoczność

Druga sytuacja, po prostu masz wrażenie słabszego oświetlenia w nocy dzięki Subaru Impreza . W takim przypadku warto je wyczyścić, zanim narosła warstwa brudu, która jest trudna do usunięcia, sugerujemy kilkakrotnie czyścić reflektory pojazdu silnikowego .

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Subaru Imprezy ?

Jak czyścić przednie reflektory Subaru Imprezy?

Przejdziemy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię zainteresuje, jak czyścić osłony reflektorów w Twoim Subaru Impreza? Najpierw przyjrzymy się, jak czyścić wewnętrzne reflektory samochodu, potem zewnętrzne, a na koniec, jak odnowić reflektory w Subaru Impreza.

Wyczyść wnętrze reflektorów Subaru Impreza

Pierwsza okazja, masz wrażenie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów Subaru Impreza, w tym celu nic nie może być mniej trudne:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj elementy optyczne za pomocą śrub przewidzianych do tego celu
 • Zdejmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów w swoim Subaru Imprezie

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego Subaru Impreza jest zabrudzona i chcesz je wyczyścić, masz do wyboru kilka opcji, oto one:

 • Wyczyść reflektory samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory Subaru Impreza za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia znajdującego się w określonym sklepie. Będziesz musiał tylko trzymać się instrukcji czyszczenia reflektorów. Zabieg ten jest skuteczny, ale nieco droższy niż alternatywne opcje przedstawione powyżej.

Polerowanie wyblakłych reflektorów Subaru Impreza

Nareszcie w przypadku, gdy nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie lekarstwo. Jest to często okoliczność dla kontrwizyty kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory Subaru Impreza/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonaj delikatne koliste ruchy, aby wyszlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powtórz procedurę papierem ściernym o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec zrób to po raz ostatni z papierem szklanym 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby zabezpieczyć reflektory Twojego Subaru Impreza
Weiterlesen:
Jak zdjąć tylne siedzenie Subaru Impreza ?

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Subaru Imprezy, spójrz na kategorię Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector