Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory w Volkswagen Polo 8?

Elementy oświetleniowe naszych samochodów są częścią podstawowych elementów bezpieczeństwa. Rzeczywiście, pozwalają nam widzieć i być widzianym po zmroku lub w złych warunkach pogodowych. W związku z tym fundamentalne znaczenie ma utrzymanie ich w dobrym stanie technicznym i stałe optymalne oświetlenie. W tym artykule skupimy się na reflektorach Twojego samochodu, a dokładniej jak czyścić reflektory Twojego Volkswagen Polo 8? Zaczniemy ten artykuł od wyjaśnienia, dlaczego czyszczenie reflektorów w Twoim samochodzie może być istotne, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory w Twoim Volkswagen Polo 8.

Po co czyścić osłony reflektorów w Twoim Volkswagen Polo 8?

Większość z nas myśli o opróżnieniu pojazdu, wymianie przepalonej żarówki, ale rzadko się zastanawiamy patrząc na czystość reflektorów w swoim Volkswagen Polo 8 . Rzeczywiście, czy są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , ważne jest, aby sprawdzić, czy Twoje reflektory są w stanie prawidłowo oświetlić drogę. Przede wszystkim możesz sprawdzić ustawienie reflektorów swojego Volkswagena Polo 8 lub jego świateł mijania, przeglądając nasze dwa artykuły tematyczne.

Wyczyść matowe reflektory swojego Volkswagena Polo 8 do testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszym powodem, dla którego możesz znaleźć się w tym artykule, jest to, że chciałeś lub przeszedłeś kontrolę techniczną i są problemy z reflektorami Twojego Volkswagena Polo 8. Rzeczywiście, jeśli Twoje reflektory się zmieniły nieprzezroczysty po pewnym czasie i utracie mocy oświetlenia możesz nie przejść przeglądu technicznego, w takim przypadku może to w konsekwencji mieć znaczenie dla przed przeglądem technicznym lub inspekcją licznika wyczyść lub zregeneruj plastikowe osłony reflektorów w Twoim Volkswagen Polo 8.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory Volkswagena Polo 8, aby uzyskać widoczność

Druga możliwość, masz tylko uczucie słabszego oświetlenia po zmroku w Twoim Volkswagen Polo 8 . W takim przypadku warto je wyczyścić zanim warstwa brudu okaże się trudna do usunięcia, sugerujemy wielokrotnie czyścić reflektory swojego samochodu! .

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Volkswagena Polo 4 ?

Jak czyścić reflektory swojego Volkswagena Polo 8?

Przejdziemy teraz do części, która z pewnością Cię najbardziej interesuje, jak czyścić osłony reflektorów w Twoim Volkswagen Polo 8? Najpierw przyjrzymy się, jak czyścić wewnętrzne reflektory samochodu, następnie zewnętrzne, a na koniec, jak odnowić reflektory w Volkswagen Polo 8.

Wyczyść wnętrze reflektorów swojego Volkswagena Polo 8

Pierwsza okazja, masz wrażenie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów Volkswagen Polo 8, w tym celu nic nie może być mniej skomplikowane:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj części optyczne za pomocą dostarczonych w tym celu śrub
 • Wyjmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów w Volkswagen Polo 8

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego Volkswagena Polo 8 jest brudna i chcesz je wyczyścić, masz do wyboru kilka opcji, oto one:

 • Wyczyść reflektory swojego samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory swojego Volkswagena Polo 8 za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia, który znajdziesz w specjalistycznym sklepie. Będziesz musiał tylko postępować zgodnie z instrukcjami czyszczenia reflektorów. To rozwiązanie skuteczne, ale nieco droższe od przedstawionych wcześniej alternatywnych rozwiązań.

Polerowanie wyblakłych reflektorów Volkswagena Polo 8

Wreszcie w przypadku, gdy nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jest to często okoliczność dla kontrwizyty kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory Twojego Volkswagena Polo 8/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonaj łagodne okrągłe ruchy, aby wyszlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powiel procedurę za pomocą papieru ściernego o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec zrób to po raz ostatni z papierem szklanym 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby zabezpieczyć reflektory Twojego Volkswagen Polo 8
Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Volkswagen Polo 3 ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 8, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector