Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory w Volkswagen Transporter 4?

Części oświetleniowe naszych samochodów są częścią podstawowych elementów bezpieczeństwa. W rzeczywistości pozwalają nam widzieć i być widzianym po zmroku lub w złych warunkach pogodowych. Dlatego ważne jest, aby były w dobrym stanie i zawsze mieć maksymalne oświetlenie. W tym poście przyjrzymy się reflektorom Twojego samochodu, a dokładniej jak czyścić reflektory Twojego Volkswagena Transportera 4? Zaczniemy ten artykuł od uzasadnienia, dlaczego może być konieczne czyszczenie reflektorów w Twoim samochodzie, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory Twojego Volkswagena Transportera 4.

Po co czyścić osłony reflektorów Twojego Volkswagena Transportera 4?

Większość z nas myśli o opróżnieniu pojazdu, wymianie przepalonej żarówki, ale rzadko bierzemy pod uwagę badanie czystości reflektorów w jego Volkswagenie Transporterze 4 . W rzeczywistości, czy są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , koniecznie sprawdź, czy Twoje reflektory są w stanie skutecznie oświetlić drogę. Przede wszystkim możesz sprawdzić ustawienie reflektorów w swoim Volkswagen Transporter 4 lub jego światła mijania, przeglądając nasze dwie konkretne treści na stronie internetowej.

Wyczyść matowe reflektory swojego Volkswagena Transportera 4 do testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszym powodem, dla którego możesz znaleźć się na tej stronie internetowej, jest to, że chciałeś lub przeszedłeś kontrolę techniczną i wystąpiły komplikacje z reflektorami Twojego Volkswagena Transportera 4. W rzeczywistości, jeśli Twoje reflektory nieprzezroczysty w miarę upływu czasu i utraty mocy oświetlenia możesz nie dokończyć przeglądu technicznego, w takim przypadku konieczne może być: przed przeglądem technicznym lub przeciwstawnym wyczyścić lub odnowić plastikowe osłony reflektorów w Twoim Volkswagen Transporter 4.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory Volkswagena Transportera 4, aby uzyskać widoczność

Druga możliwość, masz tylko poczucie słabszego oświetlenia po zmroku z Twoim Volkswagen Transporter 4 . W takim przypadku warto je wyczyścić zanim warstwa brudu okaże się trudna do usunięcia, sugerujemy wielokrotnie czyścić reflektory swojego samochodu! .

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Volkswagen Transporter 5?

Jak czyścić reflektory swojego Volkswagena Transportera 4?

Przejdziemy teraz do części, która z pewnością Cię najbardziej interesuje, jak czyścić osłony reflektorów Twojego Volkswagena Transportera 4? Najpierw przyjrzymy się, jak czyścić wewnętrzne reflektory samochodu, następnie zewnętrzne, a na koniec, jak odnowić reflektory w Volkswagen Transporter 4.

Wyczyść wnętrze reflektorów swojego Volkswagena Transportera 4

Pierwsza okazja, masz przeczucie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów Volkswagen Transporter 4, w tym celu nic prostszego:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj elementy optyczne za pomocą dostarczonych śrub
 • Zdejmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów w Volkswagenie Transporterze 4

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego Volkswagena Transportera 4 jest zabrudzona i chcesz je wyczyścić, masz do wyboru kilka alternatyw, oto one:

 • Wyczyść reflektory swojego samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory swojego Volkswagena Transportera 4 za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia określonego w konkretnym sklepie. Będziesz musiał tylko postępować zgodnie z instrukcjami czyszczenia reflektorów. Ten środek zaradczy jest skuteczny, ale nieco droższy niż alternatywne sposoby pokazane powyżej.

Polerowanie wyblakłych reflektorów Volkswagena Transportera 4

Wreszcie, w przypadku, gdy nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie rozwiązanie. W wielu przypadkach jest to okoliczność, aby przeprowadzić kontrwizytę kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory Twojego Volkswagena Transportera 4/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonaj delikatne koliste ruchy, aby przeszlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powtórz zabieg papierem ściernym o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec zrób to po raz ostatni z papierem szklanym 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby zabezpieczyć reflektory Twojego Volkswagena Transportera 4
Weiterlesen:
Lampka olejowa Volkswagen Transporter 4, która pozostaje włączona

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 4, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Transporter 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector