Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory w Volkswagenie Golfie 2?

Elementy oświetleniowe naszych samochodów są częścią podstawowych elementów bezpieczeństwa. Rzeczywiście, pozwalają nam widzieć i być widzianym w nocy lub w złych warunkach pogodowych. Niezwykle ważne jest utrzymywanie ich w dobrym stanie i nieustanne posiadanie idealnego oświetlenia. W tym poście przyjrzymy się reflektorom Twojego samochodu, a dokładniej jak czyścić reflektory swojego Volkswagena Golfa 2? Zaczniemy tę treść od wyjaśnienia, dlaczego czyszczenie reflektorów w Twoim samochodzie może być istotne, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory Twojego Volkswagena Golfa 2.

Po co czyścić osłony reflektorów w Twoim Volkswagenie Golfie 2?

Większość z nas zwykle myśli o opróżnieniu samochodu, wymianie przepalonej żarówki, ale rzadko bierzemy to pod uwagę badanie czystości reflektorów w jego Volkswagenie Golfie 2 . Rzeczywiście, jeśli są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , ważne jest, aby sprawdzić, czy Twoje reflektory są w stanie odpowiednio oświetlić drogę. Przede wszystkim możesz sprawdzić regulację reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 2 lub jego światła mijania, czytając nasze dwie dedykowane treści internetowe.

Wyczyść matowe reflektory swojego Volkswagena Golfa 2 do testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszym wyjaśnieniem, jakie możesz znaleźć na tej stronie internetowej, jest to, że chciałeś lub przeszedłeś kontrolę techniczną i występują komplikacje z reflektorami Twojego Volkswagena Golfa 2. Rzeczywiście, jeśli Twoje reflektory się zmieniły nieprzezroczysty z biegiem czasu i utraciłeś moc oświetlenia, możesz nie przejść przeglądu technicznego, w takim przypadku może to mieć w konsekwencji istotne znaczenie: przed przeglądem technicznym lub przeglądem licznika wyczyść lub zregeneruj plastikowe osłony reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 2.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory Volkswagena Golfa 2, aby uzyskać widoczność

Druga możliwość, masz tylko wrażenie gorzej oświetlonego w nocy swoim Volkswagenem Golfem 2 . W takim przypadku warto je wyczyścić zanim warstwa brudu okaże się trudna do usunięcia, radzimy często czyść reflektory swojego samochodu .

Weiterlesen:
Jak otworzyć Volkswagena Golfa 8 z rozładowaną baterią ?

Jak czyścić reflektory Volkswagena Golfa 2?

Przejdźmy teraz do komponentu, który prawie na pewno najbardziej Cię interesuje, jak czyścić osłony reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 2? Najpierw dowiemy się, jak czyścić reflektory od wewnątrz, potem na zewnątrz, a na końcu jak zregenerować reflektory w Volkswagenie Golfie 2.

Wyczyść wnętrze reflektorów swojego Volkswagena Golfa 2

Pierwsza okazja, masz wrażenie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów Volkswagena Golfa 2. W tym celu nic nie może być prostsze:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj części optyczne za pomocą śrub przewidzianych do tego celu
 • Wyjmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów w Volkswagenie Golfie 2

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 2 jest brudna i chcesz je wyczyścić, dostępnych jest kilka alternatyw, oto one:

 • Wyczyść reflektory swojego samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory swojego Volkswagena Golfa 2 za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia określonego w specjalistycznym sklepie. Będziesz musiał tylko trzymać się instrukcji czyszczenia reflektorów. Ten środek zaradczy jest potężny, ale nieco droższy niż alternatywne sposoby przedstawione powyżej.

Polerowanie wyblakłych reflektorów Volkswagena Golfa 2

W końcu nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie lekarstwo. Jest to często okoliczność dla kontrwizyty kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory Twojego Volkswagena Golfa 2/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonaj łagodne okrągłe ruchy, aby szlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powtórz operację papierem ściernym o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec zrób to po raz ostatni z papierem szklanym 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby zabezpieczyć reflektory Twojego Volkswagena Golfa 2
Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Volkswagena Golfa 5, co robić ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector