Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory w Volkswagenie Golfie 8?

Elementy oświetleniowe naszych samochodów są częścią niezbędnych elementów bezpieczeństwa. Rzeczywiście, pozwalają nam widzieć i być widzianym w nocy lub w złych warunkach klimatycznych. W związku z tym konieczne jest utrzymanie ich w dobrym stanie i stałe maksymalne oświetlenie. W tym poście przyjrzymy się reflektorom Twojego samochodu, a dokładniej jak czyścić reflektory swojego Volkswagena Golfa 8? Zaczniemy tę stronę z wyjaśnieniem, dlaczego czyszczenie reflektorów w Twoim samochodzie może być ważne, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory Twojego Volkswagena Golfa 8.

Po co czyścić osłony reflektorów w Twoim Volkswagenie Golfie 8?

Większość z nas zwykle myśli o opróżnieniu pojazdu, wymianie przepalonej żarówki, ale rzadko o tym myślimy badanie czystości reflektorów w jego Volkswagenie Golfie 8 . Rzeczywiście, czy są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , ważne jest, aby sprawdzić, czy Twoje reflektory są w stanie odpowiednio oświetlić drogę. Na początek możesz sprawdzić regulację reflektorów swojego Volkswagena Golfa 8 lub jego światła mijania, czytając nasze dwie treści na naszej stronie internetowej.

Wyczyść matowe reflektory swojego Volkswagena Golfa 8 do testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszą przyczyną, dla której możesz znaleźć się na tej stronie, jest to, że chciałeś lub przeszedłeś kontrolę techniczną i występują komplikacje z reflektorami Twojego Volkswagena Golf 8. Rzeczywiście, jeśli Twoje reflektory się zmieniły nieprzezroczysty po pewnym czasie i utracie mocy oświetlenia możesz nie przejść przeglądu technicznego, w tym przypadku może być ważne, aby: przed przeglądem technicznym lub przeglądem licznika wyczyść lub zregeneruj plastikowe osłony reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 8.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory Volkswagena Golfa 8, aby uzyskać widoczność

Druga możliwość, po prostu masz uczucie słabszego oświetlenia w nocy swoim Volkswagenem Golfem 8 . W takim przypadku warto je wyczyścić zanim warstwa brudu stanie się trudna do usunięcia, zalecamy: wielokrotnie czyścić reflektory swojego samochodu! .

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Volkswagen Golf 5 ?

Jak czyścić reflektory Volkswagena Golfa 8?

Przejdziemy teraz do komponentu, który najprawdopodobniej Cię interesuje, jak czyścić osłony reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 8? Najpierw przyjrzymy się, jak czyścić wewnętrzne reflektory samochodu, następnie zewnętrzne, a na koniec, jak odnowić reflektory Volkswagena Golfa 8.

Wyczyść wnętrze reflektorów swojego Volkswagena Golfa 8

Pierwsza okazja, masz przeczucie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów Volkswagena Golfa 8, w tym celu nie może być nic prostszego:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj części optyczne za pomocą dostarczonych śrub
 • Wyjmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów w Volkswagenie Golfie 8

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 8 jest zabrudzona i chcesz je wyczyścić, masz do wyboru kilka opcji, oto one:

 • Wyczyść reflektory swojego samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory swojego Volkswagena Golfa 8 za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia, który znajdziesz w specjalistycznym sklepie. Będziesz musiał tylko postępować zgodnie z instrukcjami czyszczenia reflektorów. To rozwiązanie jest potężne, ale nieco droższe niż przedstawione wcześniej opcje zastępcze.

Polerowanie wyblakłych reflektorów Volkswagena Golfa 8

Nareszcie w przypadku, gdy nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie rozwiązanie. Często ma to miejsce w przypadku kontrwizyty kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory Twojego Volkswagena Golfa 8/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonuj delikatne okrężne ruchy, aby szlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powtórz proces z papierem ściernym o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec zrób to po raz ostatni z papierem szklanym 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby zabezpieczyć reflektory Twojego Volkswagena Golfa 8
Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Volkswagenie Golfie 4, co robić ?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector