Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak czyścić reflektory w Volkswagenie Passacie 7?

Elementy oświetleniowe naszych samochodów należą do ważnych elementów bezpieczeństwa. W rzeczywistości pozwalają nam widzieć i być widzianym w nocy lub w złych warunkach pogodowych. W związku z tym ważne jest, aby utrzymywać je w dobrym stanie i zawsze mieć maksymalne oświetlenie. W tym poście przyjrzymy się reflektorom Twojego samochodu, a dokładniej jak wyczyścić reflektory Twojego Volkswagena Passata 7? Zaczniemy tę treść od przyczyny, dla której konieczne może być czyszczenie reflektorów w Twoim samochodzie, a następnie, jak konkretnie wyczyścić reflektory Twojego Volkswagena Passata 7.

Po co czyścić osłony reflektorów Twojego Volkswagena Passata 7?

Większość z nas prawdopodobnie weźmie pod uwagę opróżnienie auta, wymianę przepalonej żarówki, ale rzadko o tym myślimy sprawdzanie czystości reflektorów w jego Volkswagenie Passacie 7 . W rzeczywistości, czy są żółty, nieprzejrzysty lub brudny , koniecznie sprawdź, czy Twoje reflektory są w stanie prawidłowo oświetlić drogę. Przede wszystkim możesz sprawdzić regulację reflektorów Twojego Volkswagena Passata 7 lub jego światła mijania, przeglądając nasze dwa dedykowane artykuły.

Wyczyść matowe reflektory swojego Volkswagena Passata 7 do testów przydatności do ruchu drogowego

Pierwszym wyjaśnieniem, które możesz znaleźć na tej stronie internetowej, jest to, że musiałeś przejść przegląd techniczny i że są problemy z reflektorami Twojego Volkswagena Passata 7. W rzeczywistości, jeśli Twoje reflektory uległy nieprzezroczysty w miarę upływu czasu i utraty mocy oświetlenia możesz nie przejść przeglądu technicznego, w takim przypadku konieczne może być przed przeglądem technicznym lub przeglądem licznika wyczyść lub zregeneruj plastikowe osłony reflektorów Twojego Volkswagena Passata 7.

Wyczyść nieprzezroczyste reflektory Volkswagena Passata 7, aby uzyskać widoczność

Druga możliwość, po prostu masz wrażenie słabszego oświetlenia w nocy Twoim Volkswagen Passat 7 . W takim przypadku warto je wyczyścić zanim narosła warstwa brudu jest trudna do usunięcia, zalecamy wielokrotnie czyścić reflektory swojego samochodu! .

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Volkswagena Passata 7 ?

Jak czyścić reflektory Volkswagena Passata 7?

Przejdziemy teraz do części, która najprawdopodobniej Cię zainteresuje, jak wyczyścić osłony reflektorów Twojego Volkswagena Passata 7? Najpierw przyjrzymy się, jak czyścić wewnętrzne reflektory samochodu, potem zewnętrzne, a na końcu, jak odnowić reflektory w Twoim Volkswagen Passat 7.

Wyczyść wnętrze reflektorów Twojego Volkswagena Passata 7

Pierwsza okazja, masz wrażenie że w twoich reflektorach jest wilgoć lub brud . W takim przypadku będziesz musiał wyczyścić wnętrze reflektorów Volkswagena Passata 7, w tym celu nie ma nic prostszego:

 • Otwórz maskę swojego samochodu
 • Zdemontuj elementy optyczne za pomocą śrub przewidzianych do tego celu
 • Zdejmij zewnętrzną osłonę reflektora i wyczyść wnętrze wilgotną gąbką i sodą oczyszczoną posypaną po wewnętrznej stronie osłony
 • Wysuszyć w silnej suszarce przed ponownym złożeniem

Wyczyść plastikowe osłony reflektorów w Volkswagenie Passacie 7

Druga okazja, optyka reflektorów Twojego Volkswagena Passata 7 jest brudna i chcesz je wyczyścić, masz do wyboru kilka możliwości, oto one:

 • Wyczyść reflektory swojego samochodu wilgotną gąbką posypaną łyżką sody oczyszczonej, a następnie spłucz
 • Wyczyść reflektory swojego Volkswagena Passata 7 za pomocą szmatka i pasta do zębów . Rozprowadź pastę do zębów na całej powierzchni reflektorów i przetrzyj ściereczką okrężnymi ruchami, a następnie spłucz dużą ilością wody
 • Wyczyść reflektory swojego samochodu za pomocą zestawu do czyszczenia wynalezionego w konkretnym sklepie. Będziesz musiał tylko trzymać się instrukcji czyszczenia reflektorów. Ten zabieg jest potężny, ale nieco droższy niż alternatywne opcje przedstawione powyżej.

Polerowanie wyblakłych reflektorów Volkswagena Passata 7

Wreszcie, w przypadku, gdy nawet po wyczyszczeniu reflektorów masz wrażenie, że pozostają matowe lub wyblakłe , mamy dla Ciebie lekarstwo. W wielu przypadkach jest to okoliczność, aby przeprowadzić kontrwizytę kontroli technicznej. Oto jak odnowić reflektory Twojego Volkswagena Passata 7/Strong:

 • Krótko oczyść reflektory gąbką i soda oczyszczona
 • Chroń swoje ciało grubą taśmą wokół reflektorów
 • Weź papier ścierny o ziarnistości 400, zwilż go i wykonaj łagodne okrągłe ruchy, aby szlifować powierzchnię reflektora, zakończ ruchami poziomymi
 • Powiel proces za pomocą papieru ściernego o ziarnistości 600 po wypłukaniu reflektora
 • Na koniec osiągnij to po raz ostatni za pomocą papieru szklanego 2000 ziarna, a następnie opłucz reflektory
 • Na koniec nałóż wosk ochronny, aby zabezpieczyć reflektory Twojego Volkswagena Passata 7
Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Volkswagena Passata 8 ?

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Passata 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Passat 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector