Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak holować Bmw Serie 7?

Samochód się przydaje, tylko pojazd to awaria… I niestety, doskonale wiemy, że także najszczęśliwsi z nas rzadko kiedy przebijają się przez szczeliny. Niemniej jednak, pomiędzy autem, które nie odpala rano, a awarią na autostradzie, wyniki będą zupełnie inne. Bez względu na powód, Bmw Serie 7, który nie jeździ, jest trudny do przeniesienia, a jedynym rozwiązaniem jest często holowanie go do najbliższego mechanika. W tej treści nauczymy Cię jak holować Bmw Serii 7, przestrzegając przepisów i gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Aby to zrobić, najpierw przeanalizujemy zasady, których należy przestrzegać podczas holowania Bmw Serie 7, następnie jak samodzielnie holować Bmw Serie 7, a na koniec najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalisty do holowania samochodu.

Zasady, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holować Bmw Serie 7

W rzeczywistości można holować samochód. Niemniej jednak, jeśli chcesz wejść do holowanie Bmw Serii 7 będziesz musiał przestrzegać niektórych przepisów. Przedstawiamy je poniżej:

 • Nie jedź po autostradach lub drogach ekspresowych, ponieważ prędkość, z jaką będziesz holować Bmw Serie 7, może stanowić zagrożenie dla Ciebie i innych kierowców, jeśli robisz to na drodze ekspresowej.
 • Nie przekraczaj 25 km/h, musisz cały czas panować nad obydwoma pojazdami, duża prędkość nie pozwoli przewidzieć ewentualnych problemów i holowany samochód może wjechać w pierwszy

  .

 • Ogranicz się do podróży na krótkich dystansach. Jeśli masz do przejechania kilkadziesiąt kilometrów, lepiej wezwać pomoc drogową.
 • Podczas holowania staraj się upewnić, że Bmw Serie 7 i holujący go samochód są odpowiednio ustawione, aby zachować świetne zachowanie.
 • Włącz światła ostrzegawcze w obu pojazdach.
 • Jeśli holowany Bmw Serie 7 nie ma akumulatora, będziesz musiał użyć zdejmowanej płyty podłączonej do pierwszego samochodu, aby móc ostrzec kierowców za Tobą.
Weiterlesen:
Bmw Serie 7, KTÓRY WCHODZI w tryb awaryjny

Jak samodzielnie holować Bmw Serie 7?

Teraz, kiedy się nauczyłeś podstawowe protokoły bezpiecznego holowania Bmw Serie 7, nauczymy Cię różnych rozwiązań, aby to zrobić:

 • Do holowania swojego Bmw Serii 7 używaj tylko haka holowniczego, ponieważ liny, pasy lub inne produkty nie są odpowiednie i stwarzają jedynie ryzyko wypadku. Jeśli zaczep holowniczy jest elastyczny, ryzykujesz uderzenie w holujący samochód. Będzie lepiej kup hak holowniczy.

  .

 • Do holowania Bmw Serie 7 można użyć jednego z trzech istniejących rodzajów haków holowniczych, drążki teleskopowe (od 40 do 50 euro), drążki składane (30 do 100 euro) i drążki standardowe (30 do 40 euro).
 • Sprawdź, czy masz dwa zaczepy holownicze na pojazdach, co pozwoli na spięcie ich razem z hakiem holowniczym.
 • Sprawdź, czy holowany samochód jest cięższy niż holowany samochód.
 • Miej działającą sygnalizację w Bmw Serie 7 do holowania.

Oto zasady, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holowanie Bmw Serii 7. Niemniej jednak pamiętaj, że ta alternatywa powinna być używana tylko na krótkich dystansach, aby uniknąć droższego holowania, jeśli masz do pokonania dużą odległość, zalecamy przejrzenie poniższej sekcji.

Zleć odholowanie swojego Bmw Serie 7 przez profesjonalistę

.

Na koniec, ostatnia część naszego poradnika, jeśli nie jesteś w stanie holować swojego Bmw Serie 7 w dobrych warunkach, jest to najbardziej logiczny sposób, aby wezwać lawetę do holowania samochodu. Może to brzmieć jak drogie rozwiązanie, ale w większości umów ubezpieczeniowych znajduje się klauzula, która pozwala na korzystanie z ich usług całkowicie za darmo. Oto punkty, które należy sprawdzić w umowie ubezpieczeniowej przed wezwaniem pomocy drogowej:

 • Czy odległość między Twoim domem a miejscem awarii jest zgodna z przebiegiem ubezpieczonym w Twojej umowie (zwykle ponad 50 km od Twojego domu).
 • Sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel zadba o Twoje obawy.
 • Na koniec sprawdź kwotę do odliczenia na swoim koncie.
Weiterlesen:
Jak złożyć tylne siedzenie w moim Bmw Serie 7?

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do holowania Bmw Serie 7 w dobrych warunkach.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 7, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 7.

Ссылка на основную публикацию