Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak holować Chryslera 200 ?

Posiadanie samochodu się przydaje, tylko pojazd to awaria… I niestety doskonale wiemy, że nawet najszczęśliwsi z nas rzadko przepadają przez pęknięcia. Z drugiej strony, pomiędzy pojazdem, który nie rusza rano, a awarią na autostradzie, wyniki będą zupełnie inne. W każdym razie Chrysler 200, który nie jeździ, jest trudny do przemieszczenia, a jedynym rozwiązaniem jest często holowanie go do najbliższego garażu. W tym artykule nauczymy Cię jak holować Chryslera 200, przestrzegając przepisów i gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się zasadom, których należy przestrzegać podczas holowania Chryslera 200, następnie jak holować Chryslera 200 samodzielnie, a na koniec najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalisty do holowania samochodu.

Zasady, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holować Chryslera 200

W rzeczywistości można holować swój pojazd. Z drugiej strony, jeśli chcesz wejść w holowanie Chryslera 200 będziesz musiał przestrzegać pewnych przepisów. Przedstawiamy je poniżej:

 • Nie jedź autostradami lub drogami ekspresowymi, ponieważ prędkość, z jaką będziesz holować Chryslera 200, może stanowić zagrożenie dla Ciebie i innych kierowców, jeśli robisz to na drodze ekspresowej.
 • Nie przekraczaj 25 km/h, zawsze musisz mieć kontrolę nad obydwoma samochodami, duża prędkość nie pozwoli przewidzieć ewentualnych wyzwań i holowany samochód może wjechać do pierwszego

  .

 • Ogranicz się do podróży na krótkich dystansach. Jeśli masz do przejechania kilkadziesiąt kilometrów, lepiej wezwać pomoc drogową.
 • Podczas holowania staraj się upewnić, że Chrysler 200 i holujący go samochód są prawidłowo wyrównane, aby zachować doskonałe zachowanie.
 • Włącz światła ostrzegawcze w obu samochodach.
 • Jeśli holowany Chrysler 200 nie ma akumulatora, będziesz musiał użyć zdejmowanej płyty powiązanej z pierwszym pojazdem, aby móc powiadomić kierowców za Tobą.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Chryslerze 200?

Jak samodzielnie holować Chryslera 200

Teraz, gdy już odkryłeś podstawowe specyfikacje bezpiecznego holowania Chryslera 200, przedstawimy Ci różne rozwiązania, aby to zrobić:

 • Do holowania Chryslera 200 . używaj tylko haka holowniczego, ponieważ liny, pasy lub inne produkty nie są odpowiednie i stwarzają jedynie ryzyko wypadku. Jeśli zaczep holowniczy jest elastyczny, ryzykujesz uderzenie w pojazd holujący. Lepiej będzie kup hak holowniczy.

  .

 • Do holowania Chryslera 200 można użyć jednego z trzech rodzajów istniejących haków holowniczych, drążki teleskopowe (od 40 do 50 euro), drążki składane (30 do 100 euro) i drążki standardowe (30 do 40 euro).
 • Sprawdź, czy masz dwa zaczepy holownicze na samochodach, co pozwoli Ci połączyć je razem z hakiem holowniczym.
 • Sprawdź, czy pojazd ciągnący jest cięższy niż pojazd holowany.
 • Mieć funkcjonalną sygnalizację w Chryslerze 200 do holowania.

Oto ograniczenia, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holowanie Chryslera 200. Z drugiej strony pamiętaj, że ta metoda powinna być stosowana tylko na krótkich dystansach, aby uniknąć droższego holowania, jeśli masz do pokonania dużą odległość, sugerujemy zapoznanie się z następną sekcją.

Odholuj swojego Chryslera 200 przez profesjonalistę

.

Kończąc ostatnią część naszego przewodnika, jeśli nie jesteś w stanie holować swojego Chryslera 200 w dobrych warunkach, pozostaje najbardziej racjonalną metodą, aby wezwać lawetę do holowania samochodu. Może się to wydawać kosztowną opcją, ale w większości umów ubezpieczeniowych znajduje się klauzula, która pozwala na bezpłatne korzystanie z ich usług. Oto szczegóły, które należy sprawdzić w umowie ubezpieczeniowej przed wezwaniem pomocy drogowej:

 • Czy odległość między Twoim domem a miejscem awarii jest zgodna z przebiegiem podanym w Twojej umowie (zwykle pokonywany w odległości większej niż 50 km od Twojego domu).
 • Sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel zadba o Twoje obawy.
 • Na koniec sprawdź kwotę do odliczenia na swoim koncie.
Weiterlesen:
Chrysler 200, który przyspiesza sam

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do holowania Chryslera 200 w dobrych warunkach.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chryslera 200, spójrz na kategorię Chrysler 200.

Ссылка на основную публикацию