Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak holować Lincolna MKS ?

Samochód się przydaje, tylko pojazd to awaria… I niestety, dobrze wiemy, że nawet najszczęśliwsi z nas rzadko przepadają. Niemniej jednak, pomiędzy samochodem, który nie zapala rano, a psującym się na autostradzie, wyniki będą zupełnie inne. W każdym razie Lincoln MKS, który nie jeździ, jest trudny do przeniesienia i często jedynym rozwiązaniem jest holowanie go do najbliższego warsztatu. Na tej stronie treści nauczymy Cię jak holować Lincolna MKS, przestrzegając przepisów i gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się zasadom holowania Lincolna MKS, następnie jak holować Lincolna MKS samodzielnie, a na koniec najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie specjalisty do holowania samochodu.

Zasady, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holować Lincoln MKS

Oczywiście istnieje możliwość holowania samochodu. Niemniej jednak, jeśli chcesz wejść do holowanie Lincolna MKS będziesz musiał przestrzegać pewnych zasad. Przedstawiamy je poniżej:

 • Nie jedź autostradami ani drogami ekspresowymi, ponieważ prędkość, z jaką będziesz ciągnąć Lincoln MKS, może narazić Ciebie i innych kierowców na ryzyko, jeśli robisz to na drodze ekspresowej.
 • Nie przekraczaj 25 km/h, musisz cały czas panować nad obydwoma pojazdami, duża prędkość nie pozwoli przewidzieć ewentualnych problemów i holowany samochód może wjechać w pierwszy

  .

 • Ogranicz się do podróży na krótkich dystansach. Jeśli masz do przejechania kilkadziesiąt kilometrów, lepiej wezwać pomoc drogową.
 • Podczas holowania staraj się upewnić, że Lincoln MKS i holujący go samochód są odpowiednio wyrównane, aby zachować doskonałe zachowanie.
 • Włącz światła ostrzegawcze w obu pojazdach.
 • Jeśli holowany Lincoln MKS nie ma akumulatora, będziesz musiał użyć zdejmowanej płyty połączonej z pierwszym samochodem, aby móc ostrzec kierowców za tobą.
Weiterlesen:
Fotel utknął Lincoln MKC w pozycji

Jak samodzielnie holować Lincoln MKS

Teraz, gdy już odkryłeś podstawowe protokoły bezpiecznego holowania Lincoln MKS, nauczymy Cię różnych rozwiązań, aby to zrobić:

 • Do holowania swojego Lincolna MKS używaj wyłącznie haka holowniczego, ponieważ liny, pasy lub inne produkty nie są odpowiednie i stwarzają jedynie ryzyko wypadku. Jeśli zaczep holowniczy jest elastyczny, ryzykujesz uderzenie w samochód holujący. Lepiej będzie kup hak holowniczy.

  .

 • Do holowania Lincolna MKS można użyć jednego z trzech istniejących rodzajów haków holowniczych, drążki teleskopowe (od 40 do 50 euro), drążki składane (30 do 100 euro) i drążki standardowe (30 do 40 euro).
 • Sprawdź, czy masz dwa zaczepy holownicze na pojazdach, który pozwoli Ci połączyć je razem z hakiem holowniczym.
 • Sprawdź, czy holujący samochód jest cięższy niż holowany samochód.
 • Miej działającą sygnalizację na Lincoln MKS do holowania.

Oto protokoły, których należy przestrzegać, jeśli chcesz holuj swojego Lincolna MKS. Należy jednak pamiętać, że ta alternatywa powinna być używana tylko na krótkich dystansach, aby uniknąć droższego holowania, jeśli masz do pokonania dużą odległość, radzimy zapoznać się z następną sekcją.

Zleć odholowanie Lincolna MKS przez specjalistę

.

Na koniec ostatnia część naszego przewodnika, jeśli nie jesteś w stanie holować swojego Lincolna MKS w dobrych warunkach, zachowujemy najbardziej racjonalne rozwiązanie, aby wezwać holownik do holowania samochodu. Może to być kosztowny wybór, ale w większości umów ubezpieczeniowych znajduje się klauzula, która pozwala całkowicie bezpłatnie korzystać z ich usług. Oto punkty, które należy sprawdzić w umowie ubezpieczenia przed wezwaniem pomocy drogowej:

 • Czy odległość między Twoim domem a miejscem awarii jest zgodna z przebiegiem ubezpieczonym w Twojej umowie (zwykle ponad 50 km od Twojego domu).
 • Sprawdź, czy problemy, z którymi się zmagasz, zostały dobrze rozwiązane przez Twojego ubezpieczyciela.
 • Na koniec zweryfikuj kwotę do odliczenia na swoim koncie.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Lincoln MKS ?

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do holowania Lincolna MKS w dobrych warunkach.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Lincoln MKS, spójrz na kategorię Lincoln MKS.

Ссылка на основную публикацию