Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak holować Volkswagena Golfa 7 ?

Posiadanie pojazdu jest praktyczne, tylko pojazd to awaria… I niestety wiemy bardzo dobrze, że również najszczęśliwsi z nas rzadko kiedy przepadają. Niemniej jednak, pomiędzy pojazdem, który nie rusza rano, a awarią na autostradzie, wyniki będą zupełnie inne. Niemniej jednak Volkswagena Golfa 7, który nie jeździ, trudno jest przesunąć i często jedynym rozwiązaniem jest odholowanie go do najbliższego garażu. W tej wytycznej opiszemy jak holować Volkswagena Golfa 7, przestrzegając rozporządzenia i gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. W tym celu najpierw zapoznamy się z zasadami holowania Volkswagena Golfa 7, następnie jak holować Volkswagena Golfa 7 samodzielnie, a na koniec najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalisty do holowania samochodu.

Zasady, których należy się trzymać, jeśli chcesz holować Volkswagena Golfa 7

Holowanie samochodu jest oczywiście możliwe. Niemniej jednak, jeśli chcesz wejść do holowanie Volkswagena Golfa 7 będziesz musiał trzymać się pewnych zasad. Przedstawiamy je poniżej:

 • Nie jeździj autostradami ani drogami ekspresowymi, ponieważ prędkość, z jaką będziesz holować Volkswagena Golfa 7, może stanowić zagrożenie dla Ciebie i innych użytkowników, jeśli będziesz to robić na drodze ekspresowej.
 • Nie przekraczaj 25 km/h, musisz cały czas panować nad obydwoma samochodami, duża prędkość nie pozwoli przewidzieć ewentualnych przeszkód i holowany samochód może wjechać w pierwszy

  .

 • Ogranicz się do podróży na krótkich dystansach. Jeśli masz do przejechania kilkadziesiąt kilometrów, lepiej wezwać pomoc drogową.
 • Podczas holowania postaraj się, aby Volkswagen Golf 7 i holujący go samochód były odpowiednio wyrównane, aby zachować świetne zachowanie.
 • Włącz światła ostrzegawcze w obu samochodach.
 • Jeśli holowany Volkswagen Golf 7 nie ma akumulatora, będziesz musiał użyć zdejmowanej płyty podłączonej do pierwszego samochodu, aby móc ostrzec kierowców za Tobą.

Jak samodzielnie holować Volkswagena Golfa 7

Teraz, gdy już odkryłeś podstawowe zasady bezpiecznego holowania Volkswagena Golfa 7, przedstawimy Ci różne sposoby na to:

 • Do holowania Volkswagena Golfa 7 używaj tylko haka holowniczego, ponieważ liny, pasy lub inne produkty nie są odpowiednie i stwarzają jedynie ryzyko wypadku. Jeśli zaczep holowniczy jest elastyczny, ryzykujesz uderzenie w holujący samochód. Będzie lepiej kup hak holowniczy.

  .

 • Do holowania swojego Volkswagena Golfa 7 możesz użyć jednego z trzech dostępnych typów haków holowniczych, drążki teleskopowe (od 40 do 50 euro), drążki składane (30 do 100 euro) i drążki standardowe (30 do 40 euro).
 • Sprawdź, czy masz dwa zaczepy holownicze na samochodach, co pozwoli Ci połączyć je razem z hakiem holowniczym.
 • Sprawdź, czy holowany samochód jest cięższy niż holowany samochód.
 • Miej skuteczną sygnalizację w Volkswagenie Golfie 7, który ma być holowany.
Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Volkswagen Golf 8 ?

Oto zasady, których należy się trzymać, jeśli chcesz holować swojego Volkswagena Golfa 7. Należy jednak pamiętać, że ta alternatywa powinna być używana tylko na krótkich dystansach, aby uniknąć droższego holowania, jeśli masz do pokonania dużą odległość, zachęcamy do przejrzenia poniższej sekcji.

Odholuj swojego Volkswagena Golfa 7 przez profesjonalistę

.

Podsumowując, ostatnia część naszego poradnika, jeśli nie jesteś w stanie holować swojego Volkswagena Golfa 7 w dobrych warunkach, pozostaje najbardziej rozsądne rozwiązanie, aby wezwać lawetę do holowania samochodu. Może to brzmieć jak droga opcja, ale w większości umów ubezpieczeniowych znajduje się klauzula, która pozwala na bezpłatne korzystanie z ich usług. Oto punkty, które należy sprawdzić w umowie ubezpieczeniowej przed wezwaniem pomocy drogowej:

 • Czy odległość między Twoim domem a miejscem awarii jest zgodna z kilometrami zawartymi w Twojej umowie (zwykle pokonywany w odległości większej niż 50 km od Twojego domu).
 • Sprawdź, czy problemy, z którymi się borykasz, zostały dobrze rozwiązane przez Twojego ubezpieczyciela.
 • Na koniec sprawdź kwotę do odliczenia na swoim koncie.

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do holowania Volkswagena Golfa 7 w dobrych warunkach.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector