Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak holować Volkswagena Polo 3 ?

Posiadanie pojazdu się przydaje, tylko pojazd to awaria… I niestety doskonale wiemy, że również najszczęśliwsi z nas rzadko przepadają. Z drugiej strony, pomiędzy samochodem, który nie zapala rano, a psuciem się na autostradzie, wyniki będą zupełnie inne. W każdym razie Volkswagen Polo 3, który nie jeździ, jest trudny do przemieszczenia, a jedynym rozwiązaniem jest często holowanie go do najbliższego garażu. W tym poradniku nauczymy Cię jak holować Volkswagena Polo 3, przestrzegając rozporządzenia i gwarantując maksymalne bezpieczeństwo. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się zasadom, których należy przestrzegać podczas holowania Volkswagen Polo 3, następnie jak samodzielnie holować Volkswagen Polo 3, a na koniec najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalisty do holowania samochodu.

Zasady, których należy się trzymać, jeśli chcesz holować Volkswagena Polo 3

W rzeczywistości można holować samochód. Z drugiej strony, jeśli chcesz wejść w holowanie Volkswagena Polo 3 będziesz musiał trzymać się kilku prostych zasad. Przedstawiamy je poniżej:

 • Nie jedź autostradami ani drogami ekspresowymi, ponieważ prędkość, z jaką będziesz ciągnąć Volkswagen Polo 3, może zagrażać Tobie i innym kierowcom, jeśli zrobisz to na drodze ekspresowej.
 • Nie przekraczaj 25 km/h, musisz cały czas kontrolować oba samochody, duża prędkość nie pozwoli przewidzieć ewentualnych przeszkód i holowany samochód może wjechać w pierwszy

  .

 • Ogranicz się do podróży na krótkich dystansach. Jeśli masz do przejechania kilkadziesiąt kilometrów, lepiej wezwać pomoc drogową.
 • Podczas holowania upewnij się, że Volkswagen Polo 3 i holujący go samochód są odpowiednio ustawione, aby zachować świetne zachowanie.
 • Włącz światła ostrzegawcze w obu samochodach.
 • Jeśli holowany Volkswagen Polo 3 nie ma akumulatora, będziesz musiał użyć zdejmowanej płyty podłączonej do pierwszego samochodu, aby móc ostrzec kierowców za Tobą.

Jak samodzielnie holować Volkswagena Polo 3?

Teraz, gdy już odkryłeś podstawowe zasady bezpiecznego holowania Volkswagena Polo 3, przedstawimy Ci różne techniki, aby to zrobić:

 • Do holowania Volkswagena Polo 3 używaj tylko haka holowniczego, ponieważ liny, pasy lub inne produkty nie są odpowiednie i mogą jedynie grozić wypadkiem. Jeśli zaczep holowniczy jest elastyczny, ryzykujesz uderzenie w samochód holujący. Będzie lepiej kup hak holowniczy.

  .

 • Do holowania Volkswagena Polo 3 możesz użyć jednego z trzech dostępnych typów haków holowniczych, drążki teleskopowe (od 40 do 50 euro), drążki składane (30 do 100 euro) i drążki standardowe (30 do 40 euro).
 • Sprawdź, czy masz dwa zaczepy holownicze na samochodach, który pozwoli Ci połączyć je razem z hakiem holowniczym.
 • Sprawdź, czy holujący samochód jest cięższy niż holowany samochód.
 • Posiadają sygnalizację pracy holowanego Volkswagena Polo 3.
Weiterlesen:
Kluczyk utknął w stacyjce Volkswagen Polo 3, co robić ?

Oto przepisy, których należy się trzymać, jeśli chcesz holowanie Volkswagena Polo 3. Z drugiej strony pamiętaj, że ta alternatywa powinna być używana tylko na krótkich dystansach, aby uniknąć droższego holowania, jeśli masz do pokonania dużą odległość, zachęcamy do przejrzenia poniższej sekcji.

Odholuj swojego Volkswagena Polo 3 profesjonaliście

.

Na koniec, ostatnia część naszego artykułu, jeśli nie jesteś w stanie holować swojego Volkswagen Polo 3 w dobrych warunkach, zachowamy najrozsądniejszy środek zaradczy, aby wezwać lawetę do holowania samochodu. Może to wyglądać na drogie rozwiązanie, ale w większości umów ubezpieczeniowych znajduje się klauzula, która pozwala na bezpłatne korzystanie z ich usług. Oto punkty, które należy sprawdzić w umowie ubezpieczenia przed wezwaniem pomocy drogowej:

 • Czy odległość między Twoim domem a miejscem awarii jest zgodna z przebiegiem podanym w Twojej umowie (zwykle pokonywany w odległości większej niż 50 km od Twojego domu).
 • Sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel zadba o komplikacje, z którymi się borykasz.
 • Na koniec sprawdź kwotę do odliczenia na swoim koncie.

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do holowania Volkswagena Polo 3 w dobrych warunkach.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 3, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector