Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Bmw Serie 2 ?

W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem, który może być denerwujący, a jeśli nie zostanie rozwiązany na czas, może stać się drenażem finansowym. Prawdę mówiąc, znalezienie wycieku w pojeździe nigdy nie jest uspokajające, a jest jeszcze mniej uspokajające, gdy jest to wyciek skrzyni biegów w Twoim Bmw Serii 2 . W tym artykule pomożemy Ci upewnić się, że jest to oczywiście nieszczelność skrzyni biegów, następnie, jak naprawić skrzynię biegów lub nieszczelność skrzyni biegów, następnie udzielimy kilku wskazówek zapobiegawczych, a na koniec podamy wskazówkę dotyczącą ceny skrzynia biegów Bmw Serii 2.

Wyciek skrzyni biegów w Bmw Serie 2, źródło i manifestacja

Jeśli zauważyłeś plamę oleju na ziemi, musisz potwierdzić, że ten wyciek najwyraźniej pochodzi ze skrzyni biegów Twojego Bmw Serie 2. Aby to zrobić, musisz wejść pod pojazd i śledzić wyciek oleju. Jeśli jest to olej przekładniowy, musi pochodzić z miski olejowej skrzyni biegów lub z sąsiedniego pomieszczenia. Po weryfikacji, oto możliwe przyczyny tego wycieku transmisji:

 • Zatyczka skrzyni biegów: jeśli jest źle przykręcona…
 • Uszkodzony zmiennik momentu obrotowego: Występuje tylko w automatycznych skrzyniach biegów.
 • Z miski olejowej przekładni: W przypadku pęknięcia lub złamania
 • Jedna z twoich pieczęci złamana
Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim BMW serii 2?

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Bmw Serie 2?

Po odkryciu różnych przyczyn wycieku oleju ze skrzyni biegów lub skrzyni biegów w Twoim Bmw Serie 2, postaramy się opisać Ci, jakie masz możliwości naprawy tego wycieku oleju. Zwróć uwagę, że niezależnie od przypadku, po rozpoznaniu wycieku musisz udać się do warsztatu, aby zidentyfikować dokładne źródło wycieku, w przeciwnym razie Twoja skrzynia biegów może zostać nieodwracalnie uszkodzona. Oto jednak jak obsługa warsztatu i rozwiązania, które będą Ci zaoferowane:

 • Bardzo często, aby zidentyfikować wyciek, technik samochodowy będzie musiał rozebrać skrzynię biegów, co będzie wymagało wysokich kosztów pracy.
 • Jeśli masz szczęście i to tylko uszczelka, Twój technik samochodowy zmieni ją i zmontuje skrzynię biegów w Twoim Bmw Serie 2, w każdym innym przypadku będziesz musiał wymienić kompletną skrzynię biegów

  .

 • Nareszcie dla majsterkowiczów możliwe jest użycie zestawu uszczelniającego, który jest skuteczny tylko w przypadku małych wycieków, ten zestaw jest wart około 40 euro

.

Zapobieganie: Jak uniknąć wycieków skrzyni biegów w Twoim Bmw Serie 2?

Nie ma wielu alternatyw dla unikaj wycieków skrzyni biegów w swoim Bmw Serii 2 , jednak oto trzy najskuteczniejsze:

 • Regularne wymiany oleju w skrzyni biegów.
 • Opróżnij skrzynię biegów i wlej do niej nowy olej. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tej akcji, przejrzyj naszą stronę z treścią na ten temat.
 • Użyj konkretnego dodatku do konserwacji uszczelek skrzyni biegów, te dodatki przywrócą elastyczność i pozwolą zatkać umiarkowane nieszczelności, które znajdziesz za kilkadziesiąt euro w Oscaro.
Weiterlesen:
Bmw Serie 2 F23, KTÓRE mają problemy na biegu jałowym

.

Cena skrzyni biegów Bmw Serii 2

Na koniec chcielibyśmy dać ci wskazówkę, ile kosztuje wymiana skrzyni biegów w Bmw Serie 2. Jak zrozumiałeś, problemy ze skrzynią biegów często prowadzą do całkowitej wymiany tej części. Trudno podać dokładną cenę, ponieważ w zależności od warsztatu robocizna może się bardzo różnić i w zależności od silnika, podzespół będzie miał inną cenę, jednak szacujemy, że naprawa obejmuje robociznę będzie Cię kosztować od 800 do 2000 euro , wiedząc, że sam element kosztuje od 400 do 1000 euro.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Bmw Serie 2, spójrz na kategorię Bmw Serie 2.

Ссылка на основную публикацию