Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Chevrolecie Silverado ?

Na tej stronie postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem, który może być irytujący, a jeśli nie zostanie rozwiązany na czas, może stać się drenażem finansowym. W rzeczywistości rozpoznanie wycieku w pojeździe nigdy nie jest uspokajające, a jest jeszcze mniej uspokajające, gdy jest to wyciek skrzyni biegów w Twoim Chevrolecie Silverado . Dzisiaj pomożemy Ci zweryfikować, czy to oczywiście nieszczelność skrzyni biegów, a następnie, jak naprawić skrzynię biegów lub nieszczelność skrzyni biegów, następnie podpowiemy kilka wskazówek zapobiegawczych i na koniec przedstawimy wyobrażenie o cenie skrzyni biegów Chevroleta Silverado.

Wyciek skrzyni biegów w Chevrolecie Silverado, pochodzenie i objaw

Jeśli zauważyłeś plamę oleju na ziemi, musisz sprawdzić, czy ten wyciek najwyraźniej pochodzi ze skrzyni biegów Twojego Chevroleta Silverado. Aby to osiągnąć, musisz wejść pod samochód i śledzić wyciek oleju. Jeśli jest to olej przekładniowy, musi pochodzić z miski olejowej skrzyni biegów lub z sąsiedniego pomieszczenia. Po weryfikacji, oto możliwe źródła tego wycieku transmisji:

 • Zaślepka skrzyni biegów: jeśli jest niewłaściwie przykręcona…
 • Wadliwy konwerter momentu obrotowego: tylko obecny w automatycznych skrzyniach biegów.
 • Z miski olejowej przekładni: W przypadku pęknięcia lub złamania
 • Jedna z twoich pieczęci złamana
Weiterlesen:
Kontrolka ABS pozostaje na Chevrolecie Silverado, co robić ?

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Chevrolecie Silverado?

Po odkryciu różnych przyczyn wycieku oleju ze skrzyni biegów lub skrzyni biegów w Twoim Chevrolecie Silverado, postaramy się opisać Ci, jakie masz możliwości naprawienia tego wycieku oleju. Pamiętaj, że bez względu na przyczynę, po stwierdzeniu wycieku musisz udać się do warsztatu, aby zidentyfikować dokładne źródło wycieku, w przeciwnym razie Twoja skrzynia biegów może zostać nieodwracalnie uszkodzona. Oto jednak jak obsługa warsztatu i rozwiązania, które będą Ci zaoferowane:

 • Bardzo często, aby zidentyfikować wyciek, mechanik samochodowy będzie musiał rozebrać Twoją skrzynię biegów, co będzie wiązało się z wysokimi kosztami pracy.
 • Jeśli masz szczęście i to tylko uszczelka, twój mechanik samochodowy wymieni ją i zmontuje skrzynię biegów twojego Chevroleta Silverado, w przeciwnym razie będziesz musiał wymienić kompletną skrzynię biegów

  .

 • Nareszcie dla majsterkowiczów możliwe jest użycie zestawu uszczelniającego, który jest skuteczny tylko w przypadku małych wycieków, ten zestaw jest wart około 40 euro

.

Zapobieganie: Jak uniknąć przecieków skrzyni biegów w Chevrolecie Silverado?

Nie ma wielu rozwiązań unikaj nieszczelności skrzyni biegów w Twoim Chevrolecie Silverado , jednak oto trzy najskuteczniejsze:

 • Częste wymiany oleju w skrzyni biegów.
 • Opróżnij skrzynię biegów i wlej do niej nowy olej. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tej manipulacji, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat.
 • Stosuj specjalny dodatek do rutynowego serwisowania uszczelek skrzyni biegów, dodatki te przywrócą elastyczność i pozwolą zatkać drobne nieszczelności, które znajdziesz za kilkadziesiąt euro w Oscaro.
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Chevrolecie Silverado ?

.

Cena skrzyni biegów Chevrolet Silverado

Na koniec chcielibyśmy dać Wam wyobrażenie, ile kosztuje wymiana skrzyni biegów Chevroleta Silverado. Jak już zauważyłeś, problemy ze skrzynią biegów często prowadzą do całkowitej wymiany tej części. Trudno podać dokładną cenę, ponieważ w zależności od warsztatu robocizna może być bardzo różna i w zależności od silnika składnik będzie miał inną cenę, jednak szacujemy, że naprawa, robocizna obejmuje będzie Cię kosztować od 800 do 2000 euro , wiedząc, że sam element kosztuje od 400 do 1000 euro.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Silverado, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Silverado.

Ссылка на основную публикацию