Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Mercedes Benz GLK ?

Na tej stronie postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem, który może być irytujący, a jeśli nie zostanie rozwiązany na czas, może stać się drenażem finansowym. Prawdę mówiąc, rozpoznanie wycieku w pojeździe nigdy nie jest uspokajające, a jest jeszcze mniej uspokajające, gdy jest to wyciek skrzyni biegów w Twoim Mercedes Benz GLK . W tym artykule pomożemy Ci upewnić się, że w rzeczywistości jest to nieszczelność skrzyni biegów, a następnie, jak naprawić nieszczelność skrzyni biegów lub skrzyni biegów, a następnie podamy kilka wskazówek zapobiegawczych, a na koniec przedstawimy pojęcie cena skrzyni biegów Mercedes Benz GLK.

Wyciek skrzyni biegów w Mercedes Benz GLK, pochodzenie i manifestacja

Jeśli zauważyłeś plamę oleju na ziemi, musisz sprawdzić, czy ten wyciek rzeczywiście pochodzi ze skrzyni biegów Twojego Mercedesa GLK. Aby to zrobić, musisz wejść pod samochód i śledzić wyciek oleju. Jeśli jest to olej przekładniowy, musi pochodzić z miski olejowej skrzyni biegów lub z sąsiedniego pomieszczenia. Po zweryfikowaniu, oto możliwe przyczyny tego wycieku transmisji:

 • Zatyczka skrzyni biegów: jeśli jest źle przykręcona…
 • Uszkodzony zmiennik momentu obrotowego: Tylko w automatycznych skrzyniach biegów.
 • Z miski olejowej przekładni: W przypadku pęknięcia lub złamania
 • Jedna z twoich pieczęci złamana
Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Mercedes Benz GLK ?

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Mercedes Benz GLK?

Po odkryciu różnych przyczyn wycieku oleju ze skrzyni biegów lub skrzyni biegów w Twoim Mercedes Benz GLK, postaramy się pokazać Ci, jakie masz możliwości naprawienia tego wycieku oleju. Pamiętaj, że w każdym przypadku, po wykryciu wycieku, musisz udać się do warsztatu, aby zidentyfikować dokładne pochodzenie wycieku, w przeciwnym razie Twoja skrzynia biegów może zostać nieodwracalnie uszkodzona. Oto jednak jak obsługa warsztatu i rozwiązania, które będą Ci zaoferowane:

 • Bardzo często, aby zidentyfikować wyciek, technik samochodowy będzie musiał zdemontować skrzynię biegów, co będzie wymagało wysokich kosztów pracy.
 • Jeśli masz szczęście i to tylko uszczelka, Twój mechanik wymieni ją i zmontuje skrzynię biegów Twojego Mercedes Benz GLK, w przeciwnym razie będziesz musiał wymienić całą skrzynię biegów

  .

 • Wreszcie dla majsterkowiczów możliwe jest użycie zestawu uszczelniającego, który jest skuteczny tylko w przypadku małych wycieków, ten zestaw jest wart około 40 euro

.

Zapobieganie: Jak uniknąć wycieków skrzyni biegów w Twoim Mercedes Benz GLK?

Nie ma wielu alternatyw dla unikaj wycieków skrzyni biegów w Twoim Mercedes Benz GLK , jednak oto trzy najskuteczniejsze:

 • Regularne wymiany oleju w skrzyni biegów.
 • Opróżnij skrzynię biegów i wlej do niej nowy olej. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tej akcji, zapoznaj się z naszymi treściami na ten temat.
 • Do rutynowego serwisowania uszczelek skrzyni biegów użyj konkretnego dodatku, który przywróci elastyczność i umożliwi zatkanie niewielkich wycieków, które znajdziesz za kilkadziesiąt euro w Oscaro.
Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Mercedes Benz GLK

.

Cena skrzyni biegów Mercedes Benz GLK

Na koniec chcielibyśmy dać Wam wyobrażenie, ile kosztuje wymiana skrzyni biegów w Mercedesie GLK. Jak już zauważyłeś, problemy ze skrzynią biegów często prowadzą do całkowitej zmiany tej części. Ciężko podać dokładną cenę, ponieważ w zależności od warsztatu robocizna może się bardzo różnić i w zależności od silnika, część będzie miała inną cenę, jednak szacujemy, że naprawa, w tym robocizna będzie Cię kosztować od 800 do 2000 euro , wiedząc, że sama część kosztuje od 400 do 1000 euro.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedes Benz GLK, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Benz GLK.

Ссылка на основную публикацию