Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w PORSCHE PANAMERA ?

W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem, który może być irytujący, a jeśli nie zostanie rozwiązany na czas, może stać się drenażem finansowym. W rzeczywistości rozpoznanie wycieku w pojeździe rzadko jest uspokajające, a jeszcze mniej uspokaja, gdy jest to wyciek skrzyni biegów w Twoim PORSCHE PANAMERA . W tym artykule pomożemy Ci zweryfikować, czy rzeczywiście jest to przeciek skrzyni biegów, a następnie, jak naprawić nieszczelność skrzyni biegów lub skrzyni biegów, a następnie podamy kilka wskazówek zapobiegawczych, a na koniec przedstawimy wyobrażenie o cenie skrzynia biegów PORSCHE PANAMERA.

Wyciek skrzyni biegów na PORSCHE PANAMERA, pochodzenie i objaw

Jeśli zauważyłeś plamę oleju na ziemi, musisz potwierdzić, że ten wyciek rzeczywiście pochodzi ze skrzyni biegów Twojego PORSCHE PANAMERA. Aby to osiągnąć, musisz wejść pod pojazd i śledzić wyciek oleju. Jeśli jest to olej przekładniowy, musi pochodzić z miski olejowej skrzyni biegów lub z sąsiedniego pomieszczenia. Po zweryfikowaniu, oto możliwe źródła tego wycieku transmisji:

 • Zatyczka skrzyni biegów: jeśli jest źle przykręcona…
 • Wadliwy konwerter momentu obrotowego: tylko wyposażony w automatyczne skrzynie biegów.
 • Z miski olejowej przekładni: W przypadku pęknięcia lub złamania
 • Jedna z twoich pieczęci złamana
Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim PORSCHE PANAMERA, co robić ?

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w PORSCHE PANAMERA?

Po odkryciu różnych źródeł wycieku oleju ze skrzyni biegów lub skrzyni biegów w Twoim PORSCHE PANAMERA, postaramy się opisać, jakie masz możliwości naprawienia tego wycieku oleju. Zdaj sobie sprawę, że bez względu na przyczynę, po rozpoznaniu wycieku musisz udać się do warsztatu, aby ustalić dokładne pochodzenie wycieku, w każdym innym przypadku Twoja skrzynia biegów może zostać nieodwracalnie uszkodzona. Niemniej jednak, oto jak usługa warsztatu i rozwiązania, które zostaną Ci zaoferowane:

 • Bardzo często, aby rozpoznać wyciek, technik będzie musiał zdemontować skrzynię biegów, co będzie wymagało wysokich kosztów pracy.
 • Jeśli masz szczęście i to tylko uszczelka, twój technik ją wymieni i zmontuje skrzynię biegów twojego PORSCHE PANAMERA, w każdym innym przypadku będziesz musiał wymienić całą skrzynię biegów

  .

 • Wreszcie dla majsterkowiczów możliwe jest użycie zestawu uszczelniającego, który jest skuteczny w przypadku małych wycieków, ten zestaw jest wart około 40 euro

.

Zapobieganie: Jak uniknąć nieszczelności skrzyni biegów w Twoim PORSCHE PANAMERA?

Nie ma wielu alternatyw dla unikaj wycieków skrzyni biegów w swoim PORSCHE PANAMERA , jednak oto trzy najskuteczniejsze:

 • Częste wymiany oleju w skrzyni biegów.
 • Opróżnij skrzynię biegów i wlej do niej nowy olej. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tym zadaniu, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat.
 • Stosuj specjalny dodatek do rutynowego serwisowania uszczelek skrzyni biegów, dodatki te przywrócą elastyczność i umożliwią zatkanie umiarkowanych wycieków, które znajdziesz za kilkadziesiąt euro w Oscaro.
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik na PORSCHE PANAMERA, co mogę zrobić ?

.

Cena skrzyni biegów PORSCHE PANAMERA

Na koniec chcielibyśmy dać Państwu wyobrażenie, ile kosztuje wymiana skrzyni biegów w PORSCHE PANAMERA. Jak zrozumiałeś, problemy ze skrzynią biegów często prowadzą do całkowitej zmiany tej części. Ciężko podać dokładną cenę, ponieważ w zależności od warsztatu robocizna może się bardzo różnić i w zależności od silnika, podzespół będzie miał inną cenę, niemniej jednak szacujemy, że naprawa, w tym robocizna będzie Cię kosztować od 800 do 2000 euro , wiedząc, że sam element kosztuje od 400 do 1000 euro.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące PORSCHE PANAMERA, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii PORSCHE PANAMERA.

Ссылка на основную публикацию