Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Volkswagenie Golfie ?

W tym artykule postaramy się pomóc Ci rozwiązać problem, który może być irytujący, a jeśli nie zostanie podjęty na czas, może stać się drenażem finansowym. W rzeczywistości znalezienie wycieku w pojeździe nigdy nie jest uspokajające, a jest jeszcze mniej uspokajające, gdy jest wyciek skrzyni biegów w Twoim Volkswagenie Golfie . Dzisiaj pomożemy Ci potwierdzić, że rzeczywiście jest to przeciek skrzyni biegów, a następnie, jak naprawić skrzynię biegów lub nieszczelność skrzyni biegów, następnie przedstawimy sugestie dotyczące zapobiegania, a na koniec podamy wskazówkę dotyczącą ceny skrzynia biegów Volkswagena Golfa.

Wyciek skrzyni biegów w Volkswagenie Golfie, pochodzenie i objaw

Jeśli zauważyłeś plamę oleju na ziemi, musisz potwierdzić, że ten wyciek jest rzeczywiście spowodowany przez skrzynię biegów Twojego Volkswagena Golfa. Aby to zrobić, musisz wejść pod samochód i śledzić wyciek oleju. Jeśli jest to olej przekładniowy, musi to być spowodowane przez miskę olejową skrzyni biegów lub sąsiednie pomieszczenie. Po weryfikacji, oto możliwe przyczyny tego wycieku transmisji:

 • Zatyczka skrzyni biegów: jeśli jest źle przykręcona…
 • Wadliwy konwerter momentu obrotowego: tylko obecny w automatycznych skrzyniach biegów.
 • Z miski olejowej przekładni: W przypadku pęknięcia lub złamania
 • Jedna z twoich pieczęci złamana

Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Volkswagenie Golfie?

Po odkryciu różnych przyczyn wycieku oleju ze skrzyni biegów lub skrzyni biegów w Twoim Volkswagenie Golfie, postaramy się wyjaśnić Ci, jakie masz możliwości naprawienia tego wycieku oleju. Zwróć uwagę, że niezależnie od przypadku, po zidentyfikowaniu wycieku musisz udać się do warsztatu, aby ustalić dokładne pochodzenie wycieku, w przeciwnym razie Twoja skrzynia biegów może zostać nieodwracalnie uszkodzona. Oto jednak jak obsługa warsztatu i rozwiązania, które będą Ci zaoferowane:

 • Bardzo często, aby ustalić nieszczelność, mechanik będzie musiał rozebrać Twoją skrzynię biegów, co będzie wiązało się z wysokimi kosztami pracy.
 • Jeśli masz szczęście i to tylko uszczelka to twój mechanik ją wymieni i zmontuje skrzynię biegów Twojego Volkswagena Golfa, inaczej będziesz musiał wymienić całą skrzynię biegów

  .

 • Wreszcie, dla majsterkowiczów możliwe jest użycie zestawu uszczelniającego, który jest skuteczny tylko w przypadku małych wycieków, ten zestaw jest wart około 40 euro
Weiterlesen:
Problem z migaczem Volkswagen Golf 7, co robić ?

.

Zapobieganie: jak uniknąć przecieków skrzyni biegów w Twoim Volkswagenie Golfie?

Nie ma wielu alternatyw dla unikaj wycieków ze skrzyni biegów w Twoim Volkswagenie Golfie , jednak oto trzy najskuteczniejsze:

 • Regularne wymiany oleju w skrzyni biegów.
 • Opróżnij skrzynię biegów i wlej do niej nowy olej. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o tej manipulacji, przeczytaj naszą stronę treści na ten temat.
 • Użyj konkretnego dodatku do konserwacji uszczelnień skrzyni biegów, te dodatki przywrócą elastyczność i umożliwią zatkanie umiarkowanych wycieków, które znajdziesz za kilkadziesiąt euro w Oscaro.

.

Cena skrzyni biegów Volkswagen Golf

Na koniec chcielibyśmy podać, ile kosztuje wymiana skrzyni biegów w Volkswagenie Golfie. Jak już zauważyłeś, problemy ze skrzynią biegów często prowadzą do całkowitej wymiany tej części. Trudno podać dokładną cenę, ponieważ w zależności od warsztatu robocizna może się bardzo różnić i w zależności od silnika, podzespół będzie miał inną cenę, niemniej jednak szacujemy, że naprawa, w tym robocizna będzie Cię kosztować od 800 do 2000 euro , wiedząc, że sam element kosztuje od 400 do 1000 euro.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector