Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak naprawić zablokowany klucz w mojej serii BMW 1?

W tym artykule skupimy się na problemie, który dla większości z Was może wydawać się trywialny, ale przytrafił się wielu kierowcom! W rzeczywistości skupimy się na klucza zablokowanego na tobie Bmw serii 1i od czego zacząć, jeśli jesteś w takiej sytuacji? Niezależnie od tego, czy nie pasuje do cylindra, czy nie możesz go już obracać, postaramy się pomóc Ci odkryć przyczynę tego problemu i dać rozwiązanie. Może się to wydawać logiczne, ale kiedy nie znasz szczegółowo wszystkich samochodów, kontakt z zamkniętym kluczykiem może być niepokojący. Zanim pomyślisz o zakupie nowego klucza lub zregenerowaniu go, przejrzyj ten przewodnik. W treści tego artykułu po pierwsze postaramy się wyjaśnić, dlaczego klucz utknął w Twojej wkładce Bmw serii 1, a po drugie, jak odblokować klucz z Twojej serii BMW 1.

Dlaczego mój kluczyk jest zablokowany w mojej serii BMW 1?

Co mogło się stać z zablokowaniem kluczyka samochodowego w cylindrze Twojej serii Bmw 1? W tej sekcji postaramy się opisać, dlaczego klucz może się utknąć. Istnieje kilka wyjaśnień, które mogą spowodować zablokowanie kluczyka w samochodzie.

  • Zebrało się na nim trochę brudu, co może spowodować zablokowanie się klucza w mechanizmie zębatki cylindra. Może albo uniemożliwić mu czyste wejście do butli, albo zablokować go wewnątrz butli.
  • Zepsuty lub uszkodzony klucz, jeśli Twój klucz jest pęknięty, wygięty lub ma uszkodzone niektóre zęby, z pewnością będzie miał trudności z dopasowaniem odcisku w lufie Twojej serii Bmw 1.
  • Aktywowana blokada kierownicy, co uniemożliwi przekręcenie kluczyka, a tym samym uruchomienie serii Bmw 1.
  • W końcu może się zdarzyć, że jeśli masz automatyczną skrzynię biegów, masz włączoną pozycję D, co uniemożliwia skuteczne obracanie się kluczyka Twojego samochodu w lufie.
Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik na Bmw Serie 1 E82, co mogę zrobić ?

Wszystkie te wyjaśnienia mogą spowodować zewnętrzne lub wewnętrzne blokowanie kluczyka Twojej serii Bmw 1, więc nie zapomnij sprawdzić wszystkich tych punktów, aby dowiedzieć się, przed jakim problemem stoisz.

Jak odblokować klucz mojej serii Bmw 1?

.

Na koniec przejdźmy do części zaradczej, która pozwoli ci odblokować klucz twojej serii Bmw 1. Teraz, gdy już udało Ci się określić motyw, dla którego Twój klucz jest zablokowany, zobaczymy, jakie masz możliwości rozwiązania tego problemu. Zajmiemy się różnymi problemami i podamy odpowiednie rozwiązania:

  • Brud blokujący klucz do Twojej serii Bmw 1: Jeśli ty klucz utknął w cylindrze, użyj narzędzia do wyjmowania kluczy i przesuń klucz (bez zbytniej siły) w różnych kierunkach, aby spróbować go odblokować. Jeśli nie chce już wchodzić, sprawdź go dokładnie i usuń wszelkie zabrudzenia, które możesz znaleźć. Jeśli uważasz, że brud jest w cylindrze lub przełączniku, poruszaj kluczem do przodu i do tyłu, aby spróbować usunąć brud.
  • Kluczyk mojej serii Bmw 1 już się nie obraca, a kierownica jest zablokowana: W tym przypadku aktywowane jest twoje urządzenie antykradzieżowe, będziesz musiał jednocześnie obrócić kierownicę i klucz, aby je odblokować, przejrzyj ten pełny samouczek na kierownicy zablokowanej w serii Bmw 1, aby mieć kompletny proces.
  • Złamany, uszkodzony lub skręcony klucz: To najbardziej uciążliwy przypadek, jeśli jest tylko skręcony, możesz spróbować wyprostować go na płaskiej powierzchni młotem kowalskim, jeśli się zepsuje, niestety będziesz musiał użyć duplikatu lub kupić nowy egzemplarz kluczyka do swojego Bmw 1 seria. Jeśli jest uszkodzony i nie masz duplikatu, będziesz musiał uzyskać kod „VIN” i udać się do dealera w celu uzyskania kopii klucza. W przeciwnym razie ostatnia odpowiedź, wymień wkładkę i zdobądź nowy klucz.
  • Klucz zablokowany w mojej automatycznej serii Bmw 1: W takich przypadkach będziesz musiał tylko przejdź przez neutralny, aby odblokować klucz z cylindra.
Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Bmw Serie 1, co robić ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące serii Bmw 1, zapoznaj się z naszą kategorią serii Bmw 1.

Ссылка на основную публикацию