Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo 3 ?

Akumulator twojego samochodu jest częścią zużywającą się, ogólnie uważa się, że będzie miał żywotność od 5 do 6 lat. Być może pewnego ranka znalazłeś się z rozładowanym akumulatorem i nie masz możliwości uruchomienia Volkswagena Polo 3. I często jest to wynikiem akumulatora, który nie przechowuje już energii. Więc w tym przypadku jak odłączyć akumulator od mojego Volkswagena Polo 3?? Dokładniej mówiąc, nasz zespół opublikował tę stronę z treścią, aby pomóc Ci w bezpiecznym i bezpiecznym wykonaniu tego wspólnego zadania. Najpierw podpowiemy Ci, jak zrobić to bezpiecznie, a następnie wprowadzimy to w życie i jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Polo 3.

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo 3: Kilka wskazówek

Na początek, zanim zajmiemy się odłączaniem akumulatora od Twojego Volkswagen Polo 3, będziemy udzielę kilku wskazówek, jak bezpiecznie wykonać tę procedurę i oszczędzić Ci marnowania czasu, niektóre z nich z pewnością będą Ci się wydawać oczywiste, ale nigdy nie możesz być zbyt uważny :

  • Zanim zrobisz cokolwiek w swoim samochodzie, zawsze musisz połóż go na płaskiej powierzchni z zaciągniętym hamulcem ręcznym aby uniknąć jakiegokolwiek ruchu Volkswagen Polo 3.
  • Bateria w twoim samochodzie jest akumulatorem energii i może potencjalnie wysłać śmiertelny ładunek na ludzi, więc musisz pamiętać aby wyłączyć zapłon pojazdu i usunąć wszelką biżuterię lub metalowe przedmioty; możesz nosić, aby mieć pewność, że podejmujesz jak najmniejsze ryzyko.
  • Oprócz napełnienia energią, bateria zostanie napełniona kwasem, bardzo żrącą substancją chemiczną, która może wyrządzić wiele szkód Twojej skórze. Jako środek zapobiegawczy noś gumowe rękawice i okulary ochronne, aby chronić się przed rozpryskami.
  • W końcu, kiedy idziesz na schodki jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Polo 3, nie dotykaj dwóch zacisków baterii, możesz spowodować zwarcie z ciałem jako przewodnikiem.
Weiterlesen:
Volkswagen Polo 4, które mają problemy na biegu jałowym

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo 3: Podejmij działanie

Zacznijmy teraz od sekcji, która z pewnością przybliży Cię do tego artykułu, jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Polo 3. Tak więc, po podjęciu wszystkich środków ostrożności, o których wspomnieliśmy przed chwilą, w końcu będziesz mógł zaatakować wyjęcie akumulatora z twojego samochodu. W tym celu będzie to dość proste. Najpierw musisz zdjąć plastikowe osłony, które chronią styki baterii. Sprawdź stan swoich terminali, jeśli są utlenione lub bardzo zabrudzone, zalecamy ich czyszczenie miękką szczotką drucianą i sodą oczyszczoną przed demontażem. Po zakończeniu sprzątania najpierw będziesz musiał usuń ujemny zacisk akumulatora z samochodu; za pomocą nakrętki i śruby (jest to czarny przewód ze znakiem „-”) zawsze w tym kierunku, ponieważ jest połączony z podwoziem samochodu, jeśli najpierw zdejmiesz dodatni zacisk (czerwony przewód ze znakiem „+”) i dotknąć części podwozia, wywołałoby to zwarcie. Teraz możesz odłącz dodatni biegun akumulatora od Twojego Volkswagen Polo 3. Po odłączeniu obu terminali możesz rozpocząć ostatni krok, odłącz akumulator od komory silnika samochodu. Aby to zrobić, wystarczy zdjąć pręt i zacisk, w większości przypadków przytrzymywany nakrętką lub śrubą torx, i wyjąć go z miejsca. Bądź jednak ostrożny, a akumulator waży bardzo ciężki, bądź ostrożny i stanowczy, a także pomyśl o tym wyjmij to pionowo aby zapobiec wyciekowi kwasu. To wszystko, właśnie odkryłeś metodologię odłączania akumulatora w Twoim Volkswagen Polo 3, jeśli przestrzegasz wszystkich instrukcji bezpieczeństwa, wszystko powinno iść dobrze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie ponownie podłączyć akumulator, zajrzyj na tę stronę z treścią, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o swoim Volkswagen Polo 3, mamy katalog artykułów poświęconych Twojemu samochodowi.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 3, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Polo 3.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Volkswagen Polo 5?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector