Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo 6 ?

Akumulator twojego pojazdu jest elementem zużywającym się, przez większość czasu uważa się, że będzie miał żywotność od 5 do 6 lat. Być może pewnego ranka nie masz akumulatora i nie masz możliwości włączenia swojego Volkswagena Polo 6. Często jest to spowodowane przez akumulator, który nie przechowuje już energii. Więc w tym przypadku jak odłączyć akumulator od mojego Volkswagena Polo 6?? Dokładniej, nasz zespół opublikował tę treść artykułu, aby pomóc Ci w bezpiecznym i bezpiecznym wykonaniu tego typowego zadania. Najpierw podpowiemy Ci, jak to zrobić bezpiecznie, a następnie wprowadzimy to w życie i jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Polo 6.

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo 6: Kilka wskazówek

Po pierwsze, zanim zajmiemy się odłączaniem akumulatora od Twojego Volkswagen Polo 6, będziemy podać kilka wskazówek, jak bezpiecznie wykonać tę procedurę i uchroni cię przed marnowaniem czasu, niektóre z nich na pewno będą dla ciebie oczywiste, ale nigdy nie możesz być zbyt ostrożny:

  • Zanim zrobisz cokolwiek w swoim samochodzie, zawsze musisz połóż go na płaskiej powierzchni z zaciągniętym hamulcem ręcznym aby zapobiec jakimkolwiek ruchom Volkswagen Polo 6.
  • Bateria w twoim samochodzie jest akumulatorem energii i może potencjalnie wysłać śmiertelny ładunek na ludzi, więc musisz pamiętać aby wyłączyć zapłon pojazdu i usunąć wszelką biżuterię lub metalowe przedmioty; możesz nosić, aby zapewnić jak najmniejsze ryzyko.
  • Oprócz napełnienia energią, bateria zostanie napełniona kwasem, bardzo żrącą substancją chemiczną, która może wyrządzić wiele szkód Twojej skórze. Na wszelki wypadek noś gumowe rękawiczki i okulary ochronne, aby chronić się przed zachlapaniem.
  • Aby zakończyć, gdy przejdziesz do sekcji jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Polo 6, nie dotykaj dwóch zacisków baterii, możesz spowodować zwarcie z ciałem jako przewodnikiem.
Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie mojego Volkswagena Polo?

Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Polo 6: Podejmij działanie

Zacznijmy teraz, część, która na pewno Cię tu sprowadza, jak odłączyć akumulator w Twoim Volkswagen Polo 6. Tak więc, po podjęciu wszystkich opisanych wcześniej środków bezpieczeństwa, w końcu będziesz mógł rozpocząć wyjmowanie akumulatora z Twój samochód. W tym celu będzie to dość proste. Najpierw musisz zdjąć plastikowe osłony, które chronią styki baterii. Sprawdź stan swoich terminali, jeśli są utlenione lub bardzo brudne, zalecamy ich czyszczenie miękką szczotką drucianą i sodą oczyszczoną przed demontażem. Po zakończeniu czyszczenia najpierw będziesz musiał usuń ujemny zacisk akumulatora z samochodu; za pomocą nakrętki i śruby (jest to czarny przewód ze znakiem „-”) zawsze w ten sposób, jak jest podłączony do karoserii samochodu, jeśli najpierw zdejmiesz zacisk dodatni (czerwony przewód ze znakiem „+”) i dotknąć części podwozia, spowodowałoby to zwarcie. Teraz możesz odłącz dodatni biegun akumulatora od Twojego Volkswagen Polo 6. Po odłączeniu obu terminali możesz rozpocząć ostatni krok, odłącz akumulator od komory silnika samochodu. Aby to zrobić, wystarczy wyjąć pręt i zacisk, w większości przypadków przytrzymywany nakrętką lub śrubą torx, i wyjąć go z miejsca. Bądź jednak ostrożny, a akumulator waży bardzo ciężki, bądź ostrożny i stanowczy, a także pomyśl o tym wyjmij to pionowo aby uniknąć wycieku kwasu. To wszystko, właśnie poznałeś metodologię odłączania akumulatora w Twoim Volkswagen Polo 6, jeśli przestrzegasz wszystkich zaleceń dotyczących bezpieczeństwa, wszystko powinno iść dobrze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie ponownie podłączyć akumulator, zapoznaj się z treścią tego artykułu, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o swoim Volkswagen Polo 6, mamy katalog artykułów poświęconych Twojemu samochodowi.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 6, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 6.

Weiterlesen:
GPS Volkswagen Polo 3 nie działa Volkswagen Polo 3
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector